Wygibajtus

Polski Twister
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (40)
 • 3 - 4 osoby
 • wydanie polskie
Gra ta została stworzona z myślą o dzieciach, ale zdecydowanie nie jest tylko dla nich. Grupa dorosłych ludzi (młodych ludzi powiedzmy, a w każdym razie młodych duszą) będzie miała z tego prawdopodobnie jeszcze lepszą zabawę niż przedszkolaki.Wygibajtus, czyli polska wersja Twistera idealnie łączy gimnastykę ze świetną zabawą. Utrzymanie równowagim stając na rękach i stopach na coraz to innych kolorowych polach maty, nie jest takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy!Na czym to polega?Zawodnicy stają na różnych końcach planszy, stawiając stopy na określonych polach (instrukcja wyjaśnia co i jak)Sędzia kręci wskazówką "zegara" i ordynuje to, co zegar pokaże każdemu graczowi po kolei: Np:"Paweł! Lewa ręka na niebieskie pole"Gracze przesuwają kończyny na wybrane kolorowe pola (oczywiście pole nie może być zajęte przez konkurenta)Wygrywa ten, kto jest w stanie ustać najdłużej na planszy.Wystarczy sobie tylko wyobrazić niewielką matę, a na niej 3 lub 4 osoby, które są zmuszone do przeciskania się między sobą, stawania w wyjątkowo niewygodnych pozycjach i utrzymania równowagi, a przy tym nikt nie może dotknąć maty łokciem lub kolanem! :) Więcej pisać nie trzeba, zabawa naprawdę przednia!
Wydawca:
Alexander
5695

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Gra ta została stworzona z myślą o dzieciach, ale zdecydowanie nie jest tylko dla nich. Grupa dorosłych ludzi (młodych ludzi powiedzmy, a w każdym razie młodych duszą) będzie miała z tego prawdopodobnie jeszcze lepszą zabawę niż przedszkolaki.

Wygibajtus, czyli polska wersja Twistera idealnie łączy gimnastykę ze świetną zabawą. Utrzymanie równowagim stając na rękach i stopach na coraz to innych kolorowych polach maty, nie jest takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy!

Na czym to polega?

 • Zawodnicy stają na różnych końcach planszy, stawiając stopy na określonych polach (instrukcja wyjaśnia co i jak)
 • Sędzia kręci wskazówką "zegara" i ordynuje to, co zegar pokaże każdemu graczowi po kolei: Np:"Paweł! Lewa ręka na niebieskie pole"
 • Gracze przesuwają kończyny na wybrane kolorowe pola (oczywiście pole nie może być zajęte przez konkurenta)
 • Wygrywa ten, kto jest w stanie ustać najdłużej na planszy.

Wystarczy sobie tylko wyobrazić niewielką matę, a na niej 3 lub 4 osoby, które są zmuszone do przeciskania się między sobą, stawania w wyjątkowo niewygodnych pozycjach i utrzymania równowagi, a przy tym nikt nie może dotknąć maty łokciem lub kolanem! :) Więcej pisać nie trzeba, zabawa naprawdę przednia!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • kolorowa, bardzo wytrzymała plastikowa mata o wymiarach ok. 170cm x 125cm
 • kolorowy "zegar" ze wskazówką i zaznaczonymi kolorami pól oraz nazwami kończyn
 • instrukcja wyjaśniająca zasady gry
Waga (kg):
0.4

4.18
na podstawie 40 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wygibajtus


Najbardziej przydatne recenzje

Ghargh

Liczba recenzji: 44

Jak dla mnie ideał :)

Ciężko nazwać Wygibajtusa grą, ale czepiam się ;) Dobry przykład na to, że w domu też można mieć trochę ruchu, a przy tym sporo zabawy. Idealne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.


Tomasz

Liczba recenzji: 126

Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna gierka, dzieciaki wariują po tej macie bez końca. Cieszy też cena, która jest niższa od ceny "markowego" pierwowzoru, przy tej samej frajdzie młodzieży.


Bienko

Liczba recenzji: 158

Dobry, solidny produkt

Świetna gra dla dzieci. Nie ma co więcej powiedzieć, trzeba zamawiać :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Wygibajtus, kupili również: