Wygibajtus

Polski Twister
37 opinii
  • 3 - 4 osoby
  • wydanie polskie
Gra ta została stworzona z myślą o dzieciach, ale zdecydowanie nie jest tylko dla nich. Grupa dorosłych ludzi (młodych ludzi powiedzmy, a w każdym razie młodych duszą) będzie miała z tego prawdopodobnie jeszcze lepszą zabawę niż przedszkolaki.Wygibajtus, czyli polska wersja Twistera idealnie łączy gimnastykę ze świetną zabawą. Utrzymanie równowagim stając na rękach i stopach na coraz to innych kolorowych polach maty, nie jest takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy!Na czym to polega?Zawodnicy stają na różnych końcach planszy, stawiając stopy na określonych polach (instrukcja wyjaśnia co i jak)Sędzia kręci wskazówką "zegara" i ordynuje to, co zegar pokaże każdemu graczowi po kolei: Np:"Paweł! Lewa ręka na niebieskie pole"Gracze przesuwają kończyny na wybrane kolorowe pola (oczywiście pole nie może być zajęte przez konkurenta)Wygrywa ten, kto jest w stanie ustać najdłużej na planszy.Wystarczy sobie tylko wyobrazić niewielką matę, a na niej 3 lub 4 osoby, które są zmuszone do przeciskania się między sobą, stawania w wyjątkowo niewygodnych pozycjach i utrzymania równowagi, a przy tym nikt nie może dotknąć maty łokciem lub kolanem! :) Więcej pisać nie trzeba, zabawa naprawdę przednia!
Wydawca:
Alexander
5695

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gra ta została stworzona z myślą o dzieciach, ale zdecydowanie nie jest tylko dla nich. Grupa dorosłych ludzi (młodych ludzi powiedzmy, a w każdym razie młodych duszą) będzie miała z tego prawdopodobnie jeszcze lepszą zabawę niż przedszkolaki.

Wygibajtus, czyli polska wersja Twistera idealnie łączy gimnastykę ze świetną zabawą. Utrzymanie równowagim stając na rękach i stopach na coraz to innych kolorowych polach maty, nie jest takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy!

Na czym to polega?

  • Zawodnicy stają na różnych końcach planszy, stawiając stopy na określonych polach (instrukcja wyjaśnia co i jak)
  • Sędzia kręci wskazówką "zegara" i ordynuje to, co zegar pokaże każdemu graczowi po kolei: Np:"Paweł! Lewa ręka na niebieskie pole"
  • Gracze przesuwają kończyny na wybrane kolorowe pola (oczywiście pole nie może być zajęte przez konkurenta)
  • Wygrywa ten, kto jest w stanie ustać najdłużej na planszy.

Wystarczy sobie tylko wyobrazić niewielką matę, a na niej 3 lub 4 osoby, które są zmuszone do przeciskania się między sobą, stawania w wyjątkowo niewygodnych pozycjach i utrzymania równowagi, a przy tym nikt nie może dotknąć maty łokciem lub kolanem! :) Więcej pisać nie trzeba, zabawa naprawdę przednia!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • kolorowa, bardzo wytrzymała plastikowa mata o wymiarach ok. 170cm x 125cm
  • kolorowy "zegar" ze wskazówką i zaznaczonymi kolorami pól oraz nazwami kończyn
  • instrukcja wyjaśniająca zasady gry
Waga:
400 g

Recenzje

4.16
na podstawie 37 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń WygibajtusNajbardziej przydatne recenzje

Ghargh

Liczba recenzji: 44

Jak dla mnie ideał :)

Ciężko nazwać Wygibajtusa grą, ale czepiam się ;) Dobry przykład na to, że w domu też można mieć trochę ruchu, a przy tym sporo zabawy. Idealne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.


Tomasz

Liczba recenzji: 126

Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna gierka, dzieciaki wariują po tej macie bez końca. Cieszy też cena, która jest niższa od ceny "markowego" pierwowzoru, przy tej samej frajdzie młodzieży.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bienko

Liczba recenzji: 158

Dobry, solidny produkt

Świetna gra dla dzieci. Nie ma co więcej powiedzieć, trzeba zamawiać :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie