Założysz się?

Założysz się, że to zrobię?
7 opinii
 • 3 - 6 osób
 • od 8 lat
 • ok. 45 minut
 • wydanie polskie
W tej zabawnej grze rodzinnej wykonujesz różne zadania lub odpowiadasz na pytania. Inne osoby, w tym czasie, obstawiają Twój sukces lub porażkę. Jeśli odgadną, zdobędą dodatkowe punkty. Twój sukces to także ekstra punkty dla Ciebie! Założysz się? dzięki swojej interaktywności i zabawnym zadaniom, wciąga tak dorosłych, jak i dzieci. To gra zarówno na długie wieczory w rodzinnym gronie, jak i na szaloną imprezę. 
Wydawca:
Tactic
149,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W tej zabawnej grze rodzinnej wykonujesz różne zadania lub odpowiadasz na pytania. Inne osoby, w tym czasie, obstawiają Twój sukces lub porażkę. Jeśli odgadną, zdobędą dodatkowe punkty. Twój sukces to także ekstra punkty dla Ciebie!

Założysz się? dzięki swojej interaktywności i zabawnym zadaniom, wciąga tak dorosłych, jak i dzieci. To gra zarówno na długie wieczory w rodzinnym gronie, jak i na szaloną imprezę. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza
 • 144 karty z zadaniami zręcznościowymi
 • 144 karty z zadaniami umysłowymi
 • 12 kart do obstawiania
 • 3 klepsydry
 • 6 pionków
 • kostka
 • banknoty
 • notatnik
 • instrukcja
Waga:
1,2 kg
Kod producenta:
40841


Recenzje

4.57
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Założysz się?Najbardziej przydatne recenzje

Posia

Liczba recenzji: 32

Mój zakup tej gry był spowodowany przypadkowym trafieniem na nią podczas targów w Gdańsku... i zagraniem z innymi (obcymi ludźmi)... Dziwi mnie, że jeszcze nie ma tu żadnej recenzji ani oceny.
To jest re-we-la-cyj-na GRA imprezowa, dla 5-8 osób... w której cały czas świetnie się bawią wszyscy, nie ma przestojów, nie ma nudy... za to jest dużo zabawy i integracji.
Grałem w nią z różnymi znajomi wiele razy podczas wieczorów gier... na końcu i zawsze wszyscy bez wyjątku twierdzili, że gra ta była gwiazdą wieczoru, trafia we wszystkie gusta. Rewelacyjnie rozkręca towarzystwo.
Zasady gry są banalna, własciwie nic nie trzeba nikomu tłumaczyć, bo instrukcje można we własnych słowach opowiedzieć w ciągu 30 sekund.
Ilosc kart zadań umysłowych i fizycznych jest tak duzą, że nie prędko zaczną się one powtarzać. Mam tą gre od ok. 4 miesięcy grałem przynajmniej 7 razy w składzie ok. 5-7 osób i miałem okazje zobaczyć dopiero może z 15 - 20 % z puli zadań.
Ocena 5 bez gadania.


Maciej

Liczba recenzji: 73

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Naprawdę wielkie zaskoczenie!

W domu miałem inne gry typu "impreza rodzinna". Wiadomo, kalambury, wiedzówka i tym podobne. Tutaj pytania też się pojawiają, ale najważniejsze są zadanie zręcznościowe. Ukłon w stronę programu Milion w Minutę!

Zadania typu: przeskocz na jednej nocy 10 razy nad klepsydrą, traf kostką do kubka 5 razy pod rząd, przenieś kostkę na łyżeczce itp.

Dla mnie bomba. Teraz na imprezie rodzinnej wystarczy Time's Up i Założysz się :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

LukePL

Liczba recenzji: 259

Jakość gry bez szału. Jednak sama rozgrywka daje sporo radości. Fajna, szybka, wesoła imprezówka.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Party Time

Party Time