Zgadnij! Co jest inaczej?

Szybki trening spostrzegawczości!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 4 lat
  • ok. 10 minut
  • wydanie polskie
Czy ktoś włączył w domu światło? A może chłopiec przekrzywił czapkę?Jak najszybciej znajdź różnicę i dołóż na środek stołu jedną ze swoich kart!Widzicie te pięć kart na środku stołu? Lepiej dobrze je zapamiętajcie! Teraz zamknijcie oczy i odwróćcie jedną z wyłożonych kart na drugą stronę. Na dany znak spójrzcie na karty i postarajcie się dostrzec zmianę jaka w nich zaszła. Ten kto jako pierwszy poprawnie odgadnie różnicę może dołożyć jedną ze swoich kart na środek stołu. Ale najpierw niech pozostali graczcze zamkną oczy!Już? Na środek stołu powędrowała Twoja ostatnia karta? Brawo! Jesteś zwycięzcą!
Autor:
Haim Shafir
Wydawca:
G3
3995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Czy ktoś włączył w domu światło? A może chłopiec przekrzywił czapkę?
Jak najszybciej znajdź różnicę i dołóż na środek stołu jedną ze swoich kart!

Widzicie te pięć kart na środku stołu? Lepiej dobrze je zapamiętajcie! Teraz zamknijcie oczy i odwróćcie jedną z wyłożonych kart na drugą stronę. Na dany znak spójrzcie na karty i postarajcie się dostrzec zmianę jaka w nich zaszła. Ten kto jako pierwszy poprawnie odgadnie różnicę może dołożyć jedną ze swoich kart na środek stołu. Ale najpierw niech pozostali graczcze zamkną oczy!

Już? Na środek stołu powędrowała Twoja ostatnia karta? Brawo! Jesteś zwycięzcą!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 32 karty
  • instrukcja
Waga:
100 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie