Zombicide: Lost Zombivors

7 dodatek do Zombicide!
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 12 osób
  • od 13 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Gdy umiera prawdziwy łowca zombi, powraca jako Zombivor, tan bohater zombi walczy dalej! Nawet śmierć i infekcja nie mogą zamienić bohaterów w potwory, szaleństwo jednak może. Będąc odciętym od ludzkich uczuć i emocji, Zombivor staje się Zagubionym. Odwraca się od swych dawnych towarzyszy i staje się jednym z najpotężniejszych przeciwników, jakich gracze spotkają w świecie Zombicide! Pudełko zawiera 12 modeli rozbitków z dodatku Zombicide 3: Rue Morgue, ale w wersji Zombivorów! 6 kart namnażania podkręci tempo gry, a nowe zasady pozwolą wam wystawiać Zombivory jako Zagubione.
Wydawca:
Cool Mini Or Not
129,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gdy umiera prawdziwy łowca zombi, powraca jako Zombivor, tan bohater zombi walczy dalej!

Nawet śmierć i infekcja nie mogą zamienić bohaterów w potwory, szaleństwo jednak może. Będąc odciętym od ludzkich uczuć i emocji, Zombivor staje się Zagubionym. Odwraca się od swych dawnych towarzyszy i staje się jednym z najpotężniejszych przeciwników, jakich gracze spotkają w świecie Zombicide!

Pudełko zawiera 12 modeli rozbitków z dodatku Zombicide 3: Rue Morgue, ale w wersji Zombivorów! 6 kart namnażania podkręci tempo gry, a nowe zasady pozwolą wam wystawiać Zombivory jako Zagubione.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 modeli Zombivorów
  • 6 kart Zagubionych
  • Instrukcja z opisem trybu Wskrzeszania i zasadami Zagubionych
Waga:
300 g
Kod producenta:
GUG0056


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zombicide: Lost Zombivors

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie