Zombies!!! 4: The End

4 opinie
  • wydanie angielskie
Cała twoja ciężka praca opłaciła się i teraz stoisz tu w ciemnym, opustoszałym lesie. Nie przejmuj się tym wyciem w oddali. To pewnie nic groźnego. W końcu czy kiedyś ktokolwiek słyszał o psach zombie? W grze Zombies!!! 4: The End chodzi o to, aby zostać pierwszym graczem, któremu uda się "odczynić" czar sprawiający, iż zmarli powstają z grobów. Aby to osiągnąć, musisz odnaleźć jak najwięcej stronic z Księgi Zmarłych, dotrzeć do leśnej chatki i odprawić czar przed pozostałymi graczami. Uważaj jednak na "martwe" psy. Rozszerzenie może być traktowane jako oddzielna gra, jest przeznaczone dla od dwóch do sześciu graczy i zawiera stale zmieniającą się mapę, a także sforę wiecznie wygłodniałych nieumarłych psów. Gracze po kolei układają elementy mapy, umieszczając zombie, biegając szaleńczo, wrzeszcząc, walcząc i ogólnie siejąc chaos. W Zombies!!! 4 można grać oddzielnie, bądź też w połączeniu z innymi zestawami Zombies!!!.
Autor:
Kerry Breitenstein, Todd Breitenstein
Wydawca:
Twilight Creations, Inc.
85,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Cała twoja ciężka praca opłaciła się i teraz stoisz tu w ciemnym, opustoszałym lesie. Nie przejmuj się tym wyciem w oddali. To pewnie nic groźnego. W końcu czy kiedyś ktokolwiek słyszał o psach zombie?

W grze Zombies!!! 4: The End chodzi o to, aby zostać pierwszym graczem, któremu uda się "odczynić" czar sprawiający, iż zmarli powstają z grobów. Aby to osiągnąć, musisz odnaleźć jak najwięcej stronic z Księgi Zmarłych, dotrzeć do leśnej chatki i odprawić czar przed pozostałymi graczami. Uważaj jednak na "martwe" psy.

Rozszerzenie może być traktowane jako oddzielna gra, jest przeznaczone dla od dwóch do sześciu graczy i zawiera stale zmieniającą się mapę, a także sforę wiecznie wygłodniałych nieumarłych psów. Gracze po kolei układają elementy mapy, umieszczając zombie, biegając szaleńczo, wrzeszcząc, walcząc i ogólnie siejąc chaos. W Zombies!!! 4 można grać oddzielnie, bądź też w połączeniu z innymi zestawami Zombies!!!.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 30 elementów mapy;
  • 50 kart w talii wydarzeń;
  • 6 ludzi;
  • żetony życia i amunicji;
  • 100 plastikowych psów zombie.
Waga:
500 g
Kod producenta:
TLC2014


Recenzje

5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zombies!!! 4: The EndWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie