Zombies!!! 4: The End

4 opinie
  • wydanie angielskie
Cała twoja ciężka praca opłaciła się i teraz stoisz tu w ciemnym, opustoszałym lesie. Nie przejmuj się tym wyciem w oddali. To pewnie nic groźnego. W końcu czy kiedyś ktokolwiek słyszał o psach zombie? W grze Zombies!!! 4: The End chodzi o to, aby zostać pierwszym graczem, któremu uda się "odczynić" czar sprawiający, iż zmarli powstają z grobów. Aby to osiągnąć, musisz odnaleźć jak najwięcej stronic z Księgi Zmarłych, dotrzeć do leśnej chatki i odprawić czar przed pozostałymi graczami. Uważaj jednak na "martwe" psy. Rozszerzenie może być traktowane jako oddzielna gra, jest przeznaczone dla od dwóch do sześciu graczy i zawiera stale zmieniającą się mapę, a także sforę wiecznie wygłodniałych nieumarłych psów. Gracze po kolei układają elementy mapy, umieszczając zombie, biegając szaleńczo, wrzeszcząc, walcząc i ogólnie siejąc chaos. W Zombies!!! 4 można grać oddzielnie, bądź też w połączeniu z innymi zestawami Zombies!!!.
Autor:
Kerry Breitenstein, Todd Breitenstein
Wydawca:
Twilight Creations, Inc.
Kod producenta:
TLC2014
85,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Cała twoja ciężka praca opłaciła się i teraz stoisz tu w ciemnym, opustoszałym lesie. Nie przejmuj się tym wyciem w oddali. To pewnie nic groźnego. W końcu czy kiedyś ktokolwiek słyszał o psach zombie?

W grze Zombies!!! 4: The End chodzi o to, aby zostać pierwszym graczem, któremu uda się "odczynić" czar sprawiający, iż zmarli powstają z grobów. Aby to osiągnąć, musisz odnaleźć jak najwięcej stronic z Księgi Zmarłych, dotrzeć do leśnej chatki i odprawić czar przed pozostałymi graczami. Uważaj jednak na "martwe" psy.

Rozszerzenie może być traktowane jako oddzielna gra, jest przeznaczone dla od dwóch do sześciu graczy i zawiera stale zmieniającą się mapę, a także sforę wiecznie wygłodniałych nieumarłych psów. Gracze po kolei układają elementy mapy, umieszczając zombie, biegając szaleńczo, wrzeszcząc, walcząc i ogólnie siejąc chaos. W Zombies!!! 4 można grać oddzielnie, bądź też w połączeniu z innymi zestawami Zombies!!!.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 30 elementów mapy;
  • 50 kart w talii wydarzeń;
  • 6 ludzi;
  • żetony życia i amunicji;
  • 100 plastikowych psów zombie.
Waga:
500 g


Recenzje

5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zombies!!! 4: The EndWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Zombies!!! 6.66 Fill in the...

Zombies!!! 6.66 Fill in the...