Cowboy World

Steampunkowy Dziki Zachód
1 opinia
  • wydanie polskie
Cowboy World to papierowa gra fabularna oparta o zasady Świata Apokalipsy autorstwa Vincenta Bakera. Jej celem jest odtwarzanie różnego rodzaju westernów, od przygód Winnetou - czerwonoskórego dżentelmena, przez spaghettti westerny Sergio Leone, po dziwaczne współczesne filmy o kowbojach jak Lone Ranger.Świat Przedziwnego Zachodu to... steampunkowy gotycki horror.Grając w Cowboy World siedzisz przy stole z przyjaciółmi, wspólnie opowiadając historię. Zasady gry określają to, jak potoczy się Wasza opowieść, wprowadzając do niej losowe elementy dzięki rzutom kości.Jest to tłumaczenie angielskiego podręcznika.
Wydawca:
Gramel
7495

Dostępnych 10 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Cowboy World to papierowa gra fabularna oparta o zasady Świata Apokalipsy autorstwa Vincenta Bakera. Jej celem jest odtwarzanie różnego rodzaju westernów, od przygód Winnetou - czerwonoskórego dżentelmena, przez spaghettti westerny Sergio Leone, po dziwaczne współczesne filmy o kowbojach jak Lone Ranger.

Świat Przedziwnego Zachodu to... steampunkowy gotycki horror.

Grając w Cowboy World siedzisz przy stole z przyjaciółmi, wspólnie opowiadając historię. Zasady gry określają to, jak potoczy się Wasza opowieść, wprowadzając do niej losowe elementy dzięki rzutom kości.

Jest to tłumaczenie angielskiego podręcznika.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie, 186 stron
Waga:
400 g

Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Cowboy WorldWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie