d20 Modern Gra Fabularna

Podręcznik podstawowy do d20 Modern
14 opinii
  • wydanie polskie
Rozegraj każdą przygodę, jaką sobie wymarzysz. Doświadcz dreszczyków emocji dostarczanych przez każdy szlagierowy film akcji. Przeżyj budzące niepokój sceny z pasjonującej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby. Wykorzystaj każdy ładunek wybuchowy, o którym słyszałeś. W tej książce odkryjesz wszystko, czego potrzebujesz do wykreowania pełnego życia świata współczesnych kampanii, w których wraz z przyjaciółmi rozegrasz filmowe przygody, wcielając się w dynamicznych bohaterów stawiających czoło przerażającym niebezpieczeństwom. Podręcznik dla Mistrzów Gry oraz graczy, w pełni kompatybilny z grą fabularną Dungeons & Dragons ® oraz innymi produktami linii d20™ System.
Wydawca:
ISA
Liczba stron:
384
Rodzaj oprawy:
twarda
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Rozegraj każdą przygodę, jaką sobie wymarzysz. Doświadcz dreszczyków emocji dostarczanych przez każdy szlagierowy film akcji. Przeżyj budzące niepokój sceny z pasjonującej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby. Wykorzystaj każdy ładunek wybuchowy, o którym słyszałeś. W tej książce odkryjesz wszystko, czego potrzebujesz do wykreowania pełnego życia świata współczesnych kampanii, w których wraz z przyjaciółmi rozegrasz filmowe przygody, wcielając się w dynamicznych bohaterów stawiających czoło przerażającym niebezpieczeństwom.

Podręcznik dla Mistrzów Gry oraz graczy, w pełni kompatybilny z grą fabularną Dungeons & Dragons ® oraz innymi produktami linii d20™ System.


Recenzje

4.00
na podstawie 14 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń d20 Modern Gra FabularnaNajbardziej przydatne recenzje

Robert

Liczba recenzji: 8

Jak dla mnie ideał :)

O dostawie chyba nie muszę pisać. Do rąk dostarczona została pancerna paczka do której dobierałem się 10 minut z pomocą przyrządów ostrych. Rebel stał się marką w tej dziedzinie.

O samym produkcie:
Już od dawna przymierzałem się do poprowadzenia kampanii w świecie teraźniejszym, a ponieważ wychowałem się na dnd to d20 modern spełnia moje wszelkie oczekiwania. Zdaję sobie sprawę, że to nie jest Savage World jeśli chodzi o szybkość akcji, gdyż SW też posiadam, ale dla fanów kostologii, czy ogólnie klimatu jaki gwarantuje system d20 produkt jest warty polecenia.

Od strony technicznej - książka jest zrobiona z solidnego papieru, w twardej okładce, co czyni ją praktycznie niezniszczalną jeśli odpowiednio się o nią dba. (Czego nie mogę powiedzieć o np. właśnie Savage World'dzie który mi się cały pogniótł tylko dlatego, że z niego korzystałem !!!) Co do ceny... Tutaj płacisz w zasadzie połowę za samą markę WotC i ISA, ale cóż poradzić.

Ogólnie produkt warty polecenia.


Jezus

Rafał Liwerski ma niestetyw pełni racje mówiąc "Osobiście posiadam już doświadczenia z innymi systemami służącymi do wspierania sesji filmowych - mowa tu o FATE i Savage Worlds - i uważam, że na ich tle mechanika d20 wypada blado. Nie wspiera ona dynamicznych sesji, z reguły spowalnia". a co do wprowadzania postaci w wysze poziomy to jeszcze sam nie wiem dopiero pszeczytałem ten podrecznik wiec sie nie wypowiadam!!!
bardzo dobrze wykonany podrecznik!!!
Ale zdecydowanie adradzam dla nowych MG i graczy .
AVE


Wojciech

Liczba recenzji: 4

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony podręcznik jest świetnie wydany i dopracowany od strony mechanicznej - nie ma się czego przyczepić. Z drugiej jednak zastanawiam się, czy aby ta wersja mechaniki d20 dobrze nadaje się do wspierania sesji w dzisiejszych realiach. System wydaje się miejscami zbyt skomplikowany jak na system akcji. Propozycje settingów są też średnio interesujące. Myślę jednak, że fanom d20 przypadnie do gustu.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie