Deadlands: Reloaded (edycja polska)

12 opinii
  • wydanie polskie
Przypnij rewolwery i włóż kapelusz, amigo. Pora podziurawić kogoś rozgrzanym ołowiem! Tombstone Epitaph zawsze opisywał wyczyny nieustraszonych desperados i honorowych stróżów prawa. Ostatnio jednak najbardziej poważany szmatławiec Zachodu zaczął upierać się, że na preriach spotkać można nie tylko kowbojów i Indian. Że zalęgły się tam potwory. Na szczęście gdy pojawiają się monstra, przychodzą też bohaterowie. Są wśród nich szybcy jak błyskawica rewolwerowcy, tajemniczy kanciarze parający się magią, dzielni wojownicy indiańscy i nieugięci kaznodzieje. Wszyscy twardzi jak skała i gotowi walczyć, dopóki nie wywleką z ciemnej jamy tajemniczych sprawców zła. Na Wielkich Równinach trwa prawdziwe piekło. Wskakuj na siodło wiernego rumaka i nie zapomnij naoliwić sześciostrzałowca. Bo tylko ty możesz je powstrzymać. Deadlands: Reloaded to nowa wersja podręcznika wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej Deadlands: Martwe Ziemie. W niniejszej książce znajdziesz zestaw przewag, zawad i nowych mocy, katalog najdziwniejszych wynaturzeń, reguły pojedynków w samo południe, gry w pokera i wieszania na suchej gałęzi oraz generaror dziwnych, przerażających miasteczek. A przede wszystkim opis niezwykłego i inspirującego świata Dziwnego Zachodu. Podręcznik nie jest samodzielną grą. Do zabawy potrzebujesz też kopii Savage Worlds Edycja Polska.
Wydawca:
Gramel
Liczba stron:
272
Rodzaj oprawy:
miękka
89,95
85,00
-6%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Przypnij rewolwery i włóż kapelusz, amigo. Pora podziurawić kogoś rozgrzanym ołowiem!

Tombstone Epitaph zawsze opisywał wyczyny nieustraszonych desperados i honorowych stróżów prawa. Ostatnio jednak najbardziej poważany szmatławiec Zachodu zaczął upierać się, że na preriach spotkać można nie tylko kowbojów i Indian. Że zalęgły się tam potwory.

Na szczęście gdy pojawiają się monstra, przychodzą też bohaterowie. Są wśród nich szybcy jak błyskawica rewolwerowcy, tajemniczy kanciarze parający się magią, dzielni wojownicy indiańscy i nieugięci kaznodzieje. Wszyscy twardzi jak skała i gotowi walczyć, dopóki nie wywleką z ciemnej jamy tajemniczych sprawców zła. Na Wielkich Równinach trwa prawdziwe piekło. Wskakuj na siodło wiernego rumaka i nie zapomnij naoliwić sześciostrzałowca. Bo tylko ty możesz je powstrzymać.

Deadlands: Reloaded to nowa wersja podręcznika wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej Deadlands: Martwe Ziemie. W niniejszej książce znajdziesz zestaw przewag, zawad i nowych mocy, katalog najdziwniejszych wynaturzeń, reguły pojedynków w samo południe, gry w pokera i wieszania na suchej gałęzi oraz generaror dziwnych, przerażających miasteczek. A przede wszystkim opis niezwykłego i inspirującego świata Dziwnego Zachodu.

Podręcznik nie jest samodzielną grą. Do zabawy potrzebujesz też kopii Savage Worlds Edycja Polska.

Podstawowe informacje

Waga:
620 g

Recenzje

4.67
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Deadlands: Reloaded (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Adrian

Liczba recenzji: 5

Jak dla mnie ideał :)

Wspaniale wydany setting! Deadlands jest jednym z najlepszych światów z jakimi zetknąłem się w materii RPG. Poziom ilustracji na wysokim poziomie, fantastyczne zawady i przewagi, historia świata przedstawionego, zajebisty bestiariusz i genialny generator miasteczek - chce się prowadzić rozgrywkę w tym świecie od pierwszej chwili! Tradycyjnie szkoda, że nie jest to twarda oprawa, ale produkt spełnia moje oczekiwania w pełni. Kupować i grać :)


Gwylliam

Liczba recenzji: 12

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Świetna konwersja Deadlandów na mechanikę Savege Worlds. Uproszczono to co było zawiłe, przyspieszono to co spowalniało rozgrywkę. W efekcie dostaliśmy produkt, który pozwala po półgodzinie poświęconej na tłumaczenie zasad, zacząć grę na Dziwnym Zachodzie.

Wydanie ozdabiają rewelacyjne, w większości zaczerpnięte z edycji Classic ilustracje, także otwierając książkę ma się wrażenie powrotu na stare śmieci.

Do podręcznika dorzucono także fajne generatory miasteczek i scenariuszy, znak firmowy settingów do Savage Worlds.

Miłośników Dziwnego Zachodu chyba nie trzeba zachęcać więcej.
Polecam


Ricco

Liczba recenzji: 24

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo popularna gra w unikalnej konwencji westernowej. Bardzo ciekawy pomysł na alternatywny świat okresu wojny secesyjnej. Podręcznik dostarcza aż nadto pomysłów na przygody a powszechna znajomość westernów pozwala z marszu wcielić się graczom w barwne postacie. Mechanika Savage World ma swoich zwolenników a także pewnie zalety. Nie jest jednak uniwersalna i mnie osobiście bardziej pasuje pierwotna wersja DL. Dla nieznających tego systemu polecam koniecznie spróbować w luźnej konwencji quasi komiksowych bohaterów.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie