Diuna: Przygody w Imperium - Zestaw gracza (Edycja Corrino)

Kolekcjonerski zestaw, idealny dla fana gier RPG oraz Diuny!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
„Ludzie opowiadają o Tobie dziwne historie, Paulu - rzekła. - Mówią, że masz wszystkie legendarne moce, że nic się przed Tobą nie ukryje, że widzisz to, czego inni nie widzą.”Diuna: Przygody w Imperium - Zestaw gracza (Edycja Corrino) to kompletny, kolekcjonerski zestaw dla każdego gracza, umiejscowiony w klimacie Diuny. Zestaw zawiera: Podręcznik w kolekcjonerskiej edycji Corrino oraz kości Corrino.Diuna: Przygody w Imperium to gra fabularna, która zabierze cię w daleką przyszłość, poza wszystko co jesteś sobie w stanie wyobrazić.Imperium - skomplikowana maszyneria oparta na feudalnej polityce, powiązana systemem wzajemnych zależności, nierozwiązanych waśni i niezapomnianych krzywd. Wielkie rody prowadzą ciągnące się latami intrygi by powiększać swoje wpływy, a ostrze wbite w plecy może zmienić los milionów. Stwórz swój ród, znajdź swoje miejsce we wszechświecie, lub odbuduj starożytne dziedzictwo i walcz o tron imperialny. Zabierz swoich bohaterów w podróż przez świat opisany przez Franka Herberta i jego arcydzieło literatury SF. Zjednocz pod swoim sztandarem niesławnych mentatów, Mistrzów Miecza z Ginaza, szpiegów, przebiegłych doradców, siostry Bene Gesserit lub zamieszkujących niegościnną pustynie Fremenów, wszystko dla chwały rodu.Kimkolwiek zdecydujesz się zostać pamiętaj, że ten kto kontroluje przyprawę, kontroluje wszechświat.Podręcznik główny Diuna: Przygody w Imperium to ponad 330 bogato ilustrowanych stron w formacie A4, w twardej oprawie. Zawiera kompletny zestaw zasad do gry w realiach napisanych przez Franka Herberta Kronikach Diuny.Zestaw kości CorrinoZestaw niestandardowych kości do gry Diuna: Przygody w Imperium, błękitnych jak spojrzenie Ibada. Zobacz daleką przyszłość i poruszaj się po mrocznym świecie Diuny dzięki klarowności przyprawy. Zestaw zawiera pięć dwudziestościennych kości, półprzezroczystych błękitnych ze srebrną numeracją. Każda z kości zawiera symbol Szej–Huluda na jednej ze ścianek.
Wydawca:
Modiphius, Alis Games
44995
40495
-10%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

„Ludzie opowiadają o Tobie dziwne historie, Paulu - rzekła. - Mówią, że masz wszystkie legendarne moce, że nic się przed Tobą nie ukryje, że widzisz to, czego inni nie widzą.”

Diuna: Przygody w Imperium - Zestaw gracza (Edycja Corrino) to kompletny, kolekcjonerski zestaw dla każdego gracza, umiejscowiony w klimacie Diuny. Zestaw zawiera: Podręcznik w kolekcjonerskiej edycji Corrino oraz kości Corrino.

Diuna: Przygody w Imperium to gra fabularna, która zabierze cię w daleką przyszłość, poza wszystko co jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Imperium - skomplikowana maszyneria oparta na feudalnej polityce, powiązana systemem wzajemnych zależności, nierozwiązanych waśni i niezapomnianych krzywd. Wielkie rody prowadzą ciągnące się latami intrygi by powiększać swoje wpływy, a ostrze wbite w plecy może zmienić los milionów. Stwórz swój ród, znajdź swoje miejsce we wszechświecie, lub odbuduj starożytne dziedzictwo i walcz o tron imperialny. Zabierz swoich bohaterów w podróż przez świat opisany przez Franka Herberta i jego arcydzieło literatury SF. Zjednocz pod swoim sztandarem niesławnych mentatów, Mistrzów Miecza z Ginaza, szpiegów, przebiegłych doradców, siostry Bene Gesserit lub zamieszkujących niegościnną pustynie Fremenów, wszystko dla chwały rodu.

Kimkolwiek zdecydujesz się zostać pamiętaj, że ten kto kontroluje przyprawę, kontroluje wszechświat.

Podręcznik główny Diuna: Przygody w Imperium to ponad 330 bogato ilustrowanych stron w formacie A4, w twardej oprawie. Zawiera kompletny zestaw zasad do gry w realiach napisanych przez Franka Herberta Kronikach Diuny.

Zestaw kości Corrino

Zestaw niestandardowych kości do gry Diuna: Przygody w Imperium, błękitnych jak spojrzenie Ibada. Zobacz daleką przyszłość i poruszaj się po mrocznym świecie Diuny dzięki klarowności przyprawy. Zestaw zawiera pięć dwudziestościennych kości, półprzezroczystych błękitnych ze srebrną numeracją. Każda z kości zawiera symbol Szej–Huluda na jednej ze ścianek.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie - edycja Corrino
  • kości Corrino

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Diuna: Przygody w Imperium - Zestaw gracza (Edycja Corrino)

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Czy kości będą dołączone do zestawu? Bo właśnie w innym sklepie dowiedziałem się, że ich nie będzie, a kupuję ten zestaw w dużym stopniu ze względu na nie.

~ Jakub 03.01.2022 18:23

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie