Dungeon World: Podziemia i potwory

Odkryj na nowo światy fantasy grając w Dungeon World!
2 opinie
  • wydanie polskie
Dungeon World: Podziemia i potwory to gra fabularna fantasy, w której możesz wykorzystać nowoczesne zasady, by rozegrać klasyczne podróże do lochów. Wspólnie z przyjaciółmi będziesz odkrywać krainę pełną magii i niebezpieczeństw, wcielając się w poszukiwaczy przygód szukających sławy, złota i chwały. Zasady gry Dungeon World są łatwe do przyswojenia i zawsze pomagają opowieści rozwinąć się w nieoczekiwany sposób. Nieudany test nigdy nie jest ślepym zaułkiem - porażka wprowadza nowe problemy i komplikacje. Życie poszukiwacza przygód jest ciężkie i niebezpieczne, ale nigdy nie jest nudne! Grę zaprojektowano tak, aby dało się ją łatwo modyfikować, zmieniać zasady i wprowadzać własne pomysły. Zasady Dungeon World pozwalają na dopasowanie wszystkiego do Twojej rozgrywki, w tym na tworzenie nowych ras, klas i potworów. Do gry potrzebujesz tylko niniejszego podręcznika, 3-5 chętnych osób, kilka wielościennych kości i 1-4 godziny.
Wydawca:
Gramel
Liczba stron:
390
Rodzaj oprawy:
miękka
159,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Dungeon World: Podziemia i potwory to gra fabularna fantasy, w której możesz wykorzystać nowoczesne zasady, by rozegrać klasyczne podróże do lochów. Wspólnie z przyjaciółmi będziesz odkrywać krainę pełną magii i niebezpieczeństw, wcielając się w poszukiwaczy przygód szukających sławy, złota i chwały.

Zasady gry Dungeon World są łatwe do przyswojenia i zawsze pomagają opowieści rozwinąć się w nieoczekiwany sposób. Nieudany test nigdy nie jest ślepym zaułkiem - porażka wprowadza nowe problemy i komplikacje. Życie poszukiwacza przygód jest ciężkie i niebezpieczne, ale nigdy nie jest nudne!

Grę zaprojektowano tak, aby dało się ją łatwo modyfikować, zmieniać zasady i wprowadzać własne pomysły. Zasady Dungeon World pozwalają na dopasowanie wszystkiego do Twojej rozgrywki, w tym na tworzenie nowych ras, klas i potworów.

Do gry potrzebujesz tylko niniejszego podręcznika, 3-5 chętnych osób, kilka wielościennych kości i 1-4 godziny.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie, 390 stron
Kod producenta:
PbtA1

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeon World: Podziemia i potworyWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie