Dungeons & Dragons: Zestaw Arcymistrza

Pakiet składający się z kompletu podręczników głównych i Zestawu startowego
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Rozpocznij swoją przygodę z Dungeons & Dragons z rozmachem i zaopatrz się w zestaw, który uczyni z Ciebie prawdziwego Poszukiwacza Przygód albo Mistrza Podziemi! Niezależnie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z RPG, czy też masz pewne doświadczenie jako gracz, w tym komplecie znajdziesz wszystko, co niezbędne, by poznać świat D&D i zacząć prowadzić własne niezapomniane przygody. Dzięki Zestawowi Startowemu zdobędziesz bazę, która pozwoli Ci opanować podstawy świata i zasad rządzących D&D. Oprócz prostej przygody, idealnej na początek, znajdziesz tam również karty postaci oraz zestaw przydatnych kości. A gdy już nabierzesz wprawy, śmiało możesz przejść do tworzenia własnych opowieści! Przewodnik Mistrza Podziemi, Podręcznik Gracza oraz Księga Potworów to skarbnice wiedzy na temat bohaterów, krain, przedmiotów i stworzeń. Zawierają mnóstwo gotowych rozwiązań i przydatnych statystyk, są również doskonałą inspiracją, która pobudza wyobraźnię Mistrzów Podziemi.
69980
59985
-14%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 16.07.2020


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Rozpocznij swoją przygodę z Dungeons & Dragons z rozmachem i zaopatrz się w zestaw, który uczyni z Ciebie prawdziwego Poszukiwacza Przygód albo Mistrza Podziemi! Niezależnie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z RPG, czy też masz pewne doświadczenie jako gracz, w tym komplecie znajdziesz wszystko, co niezbędne, by poznać świat D&D i zacząć prowadzić własne niezapomniane przygody.

Dzięki Zestawowi Startowemu zdobędziesz bazę, która pozwoli Ci opanować podstawy świata i zasad rządzących D&D. Oprócz prostej przygody, idealnej na początek, znajdziesz tam również karty postaci oraz zestaw przydatnych kości. A gdy już nabierzesz wprawy, śmiało możesz przejść do tworzenia własnych opowieści! Przewodnik Mistrza Podziemi, Podręcznik Gracza oraz Księga Potworów to skarbnice wiedzy na temat bohaterów, krain, przedmiotów i stworzeń. Zawierają mnóstwo gotowych rozwiązań i przydatnych statystyk, są również doskonałą inspiracją, która pobudza wyobraźnię Mistrzów Podziemi.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 Zestaw startowy
 • 1 Podręcznik gracza
 • 1 Przewodnik Mistrza Podziemi
 • 1 Księga potworów

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Zestaw Arcymistrza


Najbardziej przydatne recenzje

Zackmaster

Liczba recenzji: 127

Potrójny zestaw podręczników i zestaw startowy to sporo szczęścia
Jednakże warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy potrzebujemy od razu wszystkich trzech podręczników i zestawu?

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie