Ekran Mistrza Podziemi do Forgotten Realms

48 opinii
  • wydanie polskie
Zza tego czteroczęściowego ekranu możesz kontrolować wszelkie wydarzenia kampanii w świecie ZAPOMNIANYCH KRAIN. Tą nieocenioną pomoc do gry zdobią wspaniałe, nowe ilustracje, a zawiera ona kluczowe tabele z Podręcznika Gracza, Przewodnika MISTRZA PODZIEMI oraz Opisu świata ZAPOMNIANYCH KRAIN. Ekran Mistrza Podziemi pomoże ci również strzec notatek, rzutów kością oraz innych niespodzianek przed oczami graczy. W środku znajdziesz 32-stronicową broszurkę wypełnioną tabelami spotkań losowych dla lochów poziomów od 1. do 20., a także spotkań w dziczy dla ponad 30 kombinacji klimatu i terenu.Liczba stron: 32
Wydawca:
ISA
1700

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Zza tego czteroczęściowego ekranu możesz kontrolować wszelkie wydarzenia kampanii w świecie ZAPOMNIANYCH KRAIN. Tą nieocenioną pomoc do gry zdobią wspaniałe, nowe ilustracje, a zawiera ona kluczowe tabele z Podręcznika Gracza, Przewodnika MISTRZA PODZIEMI oraz Opisu świata ZAPOMNIANYCH KRAIN. Ekran Mistrza Podziemi pomoże ci również strzec notatek, rzutów kością oraz innych niespodzianek przed oczami graczy. W środku znajdziesz 32-stronicową broszurkę wypełnioną tabelami spotkań losowych dla lochów poziomów od 1. do 20., a także spotkań w dziczy dla ponad 30 kombinacji klimatu i terenu.
Liczba stron: 32

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.05

4.50
na podstawie 48 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ekran Mistrza Podziemi do Forgotten RealmsNajbardziej przydatne recenzje

Krzemien

Liczba recenzji: 41

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry z klimatycznymi ilustracjami, świetnie nada się do większości gier fantasy. Wkładka z tabelkami i spotkaniami losowymi też jest świetna, kilkadziesiąt przygód można z tego wykręcić. Dostawa z Rebela jak zwykle na 5+


Ryudo

Liczba recenzji: 191

Jak dla mnie ideał :)

Ekran bardzo ładnie wykonany, trwały na sztywnym, grubym kartonie. Klimatem pasujący nie tylko do d&d, często wykorzystujemy go do sesji w exalted, earthdawn, tsoy czy conan :) rebel wysłał ekran na czas i dostarczył w całości.


CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Jak dla mnie ideał :)

Ekran to jedno. Masa przydatnych cyferek, bardzo przydatnych na sesji.

Wkładka to cud, miód i orzeszki. Spotkania losowe, może i są losowe.. Ale bardzo przydają się na sesję, gdy MG nie ma pomysłu i potrzebuje chwili zastanowienia. Bach, 1 spotkanie losowe i gotowe.. A czasami gracze bardzo lubią takie spotkania właśnie za to, że nie wiedzą, co ich czeka na trakcie..

Dla mnie obowiązkowa pozycja dla każdego MG grającego w świecie Frogottne Realsm

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie