Iglica: Strata - Podręcznik dodatkowy

Do czego jesteś zdolny się posunąć?
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Iglica: Miasto musi upaść - Podręcznik główny.
Iglica: Miasto musi upaść - Podręcznik główny
Iglica jest nieprawdopodobnym miastem - rozpadającym się, lecz rosnącym ku górze; przerażającym i nędznym; cudownym, choć bluźnierczym. Pośród popadających w ruinę miejskich murów, okrutne wysokie elfy ze swoich błyszczących pałaców z wiecznego lodu władają zniewoloną rasą drowów, odmawiając im przy tym jakiejkolwiek swobody. Ich stronnicy noszą się dumnie, z powabem minionej chwały lub kłującym w oczy przepychem. W zapomnianym podmieście - w społecznościach zamieszkujących walące się przytułki i modlących się w tajnych kościołach ku czci zabronionych bóstw - zbierają się mroczne elfy, żeby spiskować przeciwko swoim oprawcom. Tymi spiskowcami jesteście Wy, a Iglica jest Waszym miastem. Jak daleko się posuniecie, żeby odzyskać to, co Wam się słusznie należy? Strata - Podręcznik dodatkowy skupia się na świecie Iglicy. W tym podręczniku źródłowym znajdziecie: Dwie nowe klasy – Tuszmistrzynię piszącą pulpową prozę za pomocą pióra umoczonego w czarnej magii oraz zmieniającą tożsamości jak rękawiczki Agentkę Cienia. Wiele nowych dodatkowych rozwinięć, na przykład buntowniczą Reporterkę czy mordującego języki Leksykalnego Oprawcę, a także zdolności, które pozwolą oddać przedstawicieli dziewięciu szlacheckich drowich rodów. Dziesięć mini-kampanii napisanych przez różnych autorów, dzięki którym będziecie w stanie szybko rozpocząć grę. Szczegóły na temat najbogatszych i najbiedniejszych dzielnic miasta. Nową broń i ekwipunek używane przez elitę oraz klasę pracującą.
Wydawca:
Alis Games
Liczba stron:
232
Rodzaj oprawy:
twarda
199,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Iglica jest nieprawdopodobnym miastem - rozpadającym się, lecz rosnącym ku górze; przerażającym i nędznym; cudownym, choć bluźnierczym.

Pośród popadających w ruinę miejskich murów, okrutne wysokie elfy ze swoich błyszczących pałaców z wiecznego lodu władają zniewoloną rasą drowów, odmawiając im przy tym jakiejkolwiek swobody. Ich stronnicy noszą się dumnie, z powabem minionej chwały lub kłującym w oczy przepychem.

W zapomnianym podmieście - w społecznościach zamieszkujących walące się przytułki i modlących się w tajnych kościołach ku czci zabronionych bóstw - zbierają się mroczne elfy, żeby spiskować przeciwko swoim oprawcom.

Tymi spiskowcami jesteście Wy, a Iglica jest Waszym miastem. Jak daleko się posuniecie, żeby odzyskać to, co Wam się słusznie należy?

Strata - Podręcznik dodatkowy skupia się na świecie Iglicy. W tym podręczniku źródłowym znajdziecie:

  • Dwie nowe klasy – Tuszmistrzynię piszącą pulpową prozę za pomocą pióra umoczonego w czarnej magii oraz zmieniającą tożsamości jak rękawiczki Agentkę Cienia.
  • Wiele nowych dodatkowych rozwinięć, na przykład buntowniczą Reporterkę czy mordującego języki
  • Leksykalnego Oprawcę, a także zdolności, które pozwolą oddać przedstawicieli dziewięciu szlacheckich drowich rodów.
  • Dziesięć mini-kampanii napisanych przez różnych autorów, dzięki którym będziecie w stanie szybko rozpocząć grę.
  • Szczegóły na temat najbogatszych i najbiedniejszych dzielnic miasta.
  • Nową broń i ekwipunek używane przez elitę oraz klasę pracującą.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 232 strony
Waga:
500 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Iglica: Strata - Podręcznik dodatkowy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie