Magia Faerunu

Dodatek do Forgotten Realms
8 opinii
  • wydanie polskie
Odkryj moc i opanuj sztukę Magia przenika Faerun, a ten podręcznik bada tajemną wiedzę oraz sekrety magii świata Zapomnianych Krain. W tej książce Mistrz Podziemi oraz gracz wcielający się w rzucającą czary postać, znajdą wszystkie potrzebne im informacje dotyczące tego tematu. Poznają zatem historię magii, różne jej odmiany (włączając w to magię klejnotów czy magiczny ogień), pojedynki magów, magiczne stworzenia, miejsca mocy oraz zaawansowane opcje tworzenia magicznych przedmiotów. * Ponad 200 Czarów * Niemal 200 nowych przedmiotów magicznych * 11 nowych klas prestiżowychLiczba stron: 192ISBN: 83-7418-040-4Rok wydania: 2004
Wydawca:
ISA
Liczba stron:
192
Rodzaj oprawy:
miękka
5700

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Odkryj moc i opanuj sztukę

Magia przenika Faerun, a ten podręcznik bada tajemną wiedzę oraz sekrety magii świata Zapomnianych Krain. W tej książce Mistrz Podziemi oraz gracz wcielający się w rzucającą czary postać, znajdą wszystkie potrzebne im informacje dotyczące tego tematu. Poznają zatem historię magii, różne jej odmiany (włączając w to magię klejnotów czy magiczny ogień), pojedynki magów, magiczne stworzenia, miejsca mocy oraz zaawansowane opcje tworzenia magicznych przedmiotów.
* Ponad 200 Czarów * Niemal 200 nowych przedmiotów magicznych * 11 nowych klas prestiżowych
Liczba stron: 192
ISBN: 83-7418-040-4
Rok wydania: 2004


4.50
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magia FaerunuNajbardziej przydatne recenzje

Blanche

Liczba recenzji: 82

Ciekawa pozycja, zwłaszcza dla Mistrzów Gry i fanów różnej maści postaci czarujących. Bardzo podobają mi się zamieszczone w książce zaklęcia, które harmonizują z klimatem FR. Nieco rozczarowały mnie natomiast klasy prestiżowe - tylko trzy wzbudziły moje zainteresowanie: Inkantatriks, Ezoteryczny Wędrowiec oraz Gnomi Wynalazca.
Oczywiście książka jest świetnie wydana - jak zawsze na doskonałej jakości papierze, ze ślicznymi ilustracjami, co jest niewątpliwym plusem. Szkoda tylko, że to pozycja klejona, w miękkiej oprawie - obawiam się w związku z tym o jej wytrzymałość.


Artur

Liczba recenzji: 6

Książka jest wciżgająca i daje dużą wiedzę na temat magii w całym faerunie, a także nie zabrakło w niej mitologii powstania wszechświata. Oprócz listy dodatkowych czarów posiada szczegółowy opis przedmiotów magicznych, jak i sposobu odmawiania modlitw, kultów do różnych bóstw. Największym minusem ksiażki jest to, że książka ma miękką okładkę. Polecam sklep rebel ponieważ znajdziecie tutaj najniższe ceny podręczników, jak choćby dobrym przykładem jest ten podręcznik. W innych sklepach internetowych cena tej książki podchodzi do ok. 60 zł.


Paweł

Liczba recenzji: 4

Prawdę powiedziawszy podręcznik dostał sie w łapy drużynowego driuda, tak więc ja az tak dużo o nim powiedzieć nie mogę bo go ledwo przejrzałem. Mogę jednak stwierdzic że nowe czary będą na pewno przydatne (jako MP sie o to postaram), zresztą niektóre są bardzo fajne (mi przypadło do gustu zamienienie brody na srebrną + 2KP cy coś takiego). Prestiżówki też są niczego sobie, a przedmioty milutkie. Do innych MP: ak macie w drużynie maggusa, to uważajcie aby za bardzo nie obślinił tej książki. Pozdrawiam rebel za wysyłkę.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie