Miasto Pajęczej Królowej

3 opinie
  • wydanie polskie
Los Faerunu okrywa mrokDolina Sztyletu cierpi. Raz po raz napadają ją niebezpieczne drowy. W rozdartej wojną Maerimydrze, mieście mrocznych eflów, rodzi się zagrożenie dla całego świata powierzchni. Odważni bohaterowie muszą odkryć jego źródło i je zniszczyć - jeśli tylko im się to uda. Miasto Pajęczej Królowej to przygoda stworzona z myślą o tym, by 10-poziomowi śmiałkowie awansowali aż na 18. poziom! Wciąga ona bohaterów w głębiny Podmroku i rzuca ich w wir epickiej przygody o straszliwych konsekwencjach.13 nowych potworów 13 nowych przedmiotów magicznych 16-stronicowa kolorowa książeczka z mapami Oprawa: miękkaWymiary: 215 x 279 mmLiczba stron: 160ISBN: 83-7418-092-7
Wydawca:
ISA
5900
4995
-15%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Los Faerunu okrywa mrok
Dolina Sztyletu cierpi. Raz po raz napadają ją niebezpieczne drowy. W rozdartej wojną Maerimydrze, mieście mrocznych eflów, rodzi się zagrożenie dla całego świata powierzchni. Odważni bohaterowie muszą odkryć jego źródło i je zniszczyć - jeśli tylko im się to uda. Miasto Pajęczej Królowej to przygoda stworzona z myślą o tym, by 10-poziomowi śmiałkowie awansowali aż na 18. poziom! Wciąga ona bohaterów w głębiny Podmroku i rzuca ich w wir epickiej przygody o straszliwych konsekwencjach.

  • 13 nowych potworów
  • 13 nowych przedmiotów magicznych
  • 16-stronicowa kolorowa książeczka z mapami

 

Oprawa: miękka
Wymiary: 215 x 279 mm
Liczba stron: 160
ISBN: 83-7418-092-7


Recenzje

4.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Miasto Pajęczej KrólowejNajbardziej przydatne recenzje

jedi_alan

Liczba recenzji: 192

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Idealnie uzupełnia kolekcje, najlepszej edycji :) Jako fan mrocznych elfow nei moge obiektywnie wypowiedzieć się o tym podręczniku. Przygoda całkiem ciekawa. Wydanie jak zwykle cudowne.


Emil

Liczba recenzji: 11

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Gdy kupowałem ten dodatek liczyłem że będe mógł troszkę ponażekać, a tu proszę niema na co narzekać. Wyśmienite oprawa graficzna, opis miejsc, sytuacji.
Co ważniejsze jeśli MP ma w drużynie Drowy książka ta może pomuc w wędruwce po podmroku jeśli gracze zechcą odwiedzić innych krewnych.


Wojciech

Liczba recenzji: 7

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Ciekawy, jak na hack'n'slash scenariusz. Plusem jest akcja dziejąca się w Zapomnianych Krainach oraz dołączona książeczka z mapami. Szkoda tylko, że całość jest w wersji 3.0, a nie w 3.5. Pomysły być może nie są porywające, ale na pewno można ocenić całość jako "solidny produkt". Natomiast jeśli chodzi o dostawę, 5 dla Rebela :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie