Monsterhearts: Galeria postaci

Czego możesz się tu spodziewać?
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Monsterhearts: Galeria postaci zawiera Natury autorstwa Sawyera Rankina inspirowane istotami z różnych kultur i mitologii. Gdy znudzą Ci się wampiry i wilkołaki, możesz sięgnąć po mumie, bakeneko lub wiły.Postaci w Monsterhearts rzadko są naprawdę złe, ale Natury z podręcznika podstawowego opierają się często na potworach kojarzonych z przemocą i manipulacją. Tu też takie znajdziesz, ale obok nich nie brakuje pomysłów na postaci zmagające się z nierealistyczną lub toksyczną dobrocią – takich, jak Anioł czy Prometeusz. Wszystkie postacie zilustrowała Iga Oleksów-Stolpe!Wiele Natur w Galerii postaci pozwala wcielić się w niezwykle zdolne albo szczególnie wrażliwe, ale w gruncie rzeczy ludzkie postaci. Do Bóstwa i Śmiertelnika z podręcznika podstawowego dołącza Prometeusz, Muza i Obłąkana, a te Natury mogą być zwykłymi ludźmi tylko stykającymi się ze światem nadprzyrodzonym.A to oczywiście nie wszystko! Galeria postaci zawiera wiele nowych natur i każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Mając ich tyle pod ręką, możecie eksperymentować z nowymi podejściami do Monsterhearts. Co więcej, dodatek zawiera też kilka nowych Miasteczek wykorzystujących nowe Natury i eksplorujących związane z nimi tematy.Przejrzyjcie Galerię, wybierzcie swoich ulubieńców i stwórzcie zupełnie nowe opowieści o nastoletnich potworach!
Wydawca:
Gramel
26995

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Monsterhearts: Galeria postaci zawiera Natury autorstwa Sawyera Rankina inspirowane istotami z różnych kultur i mitologii. Gdy znudzą Ci się wampiry i wilkołaki, możesz sięgnąć po mumie, bakeneko lub wiły.

Postaci w Monsterhearts rzadko są naprawdę złe, ale Natury z podręcznika podstawowego opierają się często na potworach kojarzonych z przemocą i manipulacją. Tu też takie znajdziesz, ale obok nich nie brakuje pomysłów na postaci zmagające się z nierealistyczną lub toksyczną dobrocią – takich, jak Anioł czy Prometeusz. Wszystkie postacie zilustrowała Iga Oleksów-Stolpe!

Wiele Natur w Galerii postaci pozwala wcielić się w niezwykle zdolne albo szczególnie wrażliwe, ale w gruncie rzeczy ludzkie postaci. Do Bóstwa i Śmiertelnika z podręcznika podstawowego dołącza Prometeusz, Muza i Obłąkana, a te Natury mogą być zwykłymi ludźmi tylko stykającymi się ze światem nadprzyrodzonym.

A to oczywiście nie wszystko! Galeria postaci zawiera wiele nowych natur i każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Mając ich tyle pod ręką, możecie eksperymentować z nowymi podejściami do Monsterhearts. Co więcej, dodatek zawiera też kilka nowych Miasteczek wykorzystujących nowe Natury i eksplorujących związane z nimi tematy.

Przejrzyjcie Galerię, wybierzcie swoich ulubieńców i stwórzcie zupełnie nowe opowieści o nastoletnich potworach!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 286 stron
  • 2 kości k6
Waga:
1,5 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Monsterhearts: Galeria postaci

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również