Pakiet: Dungeons & Dragons Wybrzeże Mieczy i Mapa Faerunu

Mapa i przewodnik po okolicach Baldur's Gate i Neverwinter
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy Witajcie na Wybrzeżu Mieczy! Na położonym w Zapomnianych Krainach Wybrzeżu Mieczy można spotkać prawdziwe legendy cywilizacji, zapuścić się w najeżone niebezpieczeństwami tereny, oraz zagubić w dziczy, która kryje w sobie zarówno mrożącą krew w żyłach grozę, jak i niezmierzone skarby. Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy jest cennym źródłem inspiracji dla nie tylko dla Mistrzów Podziemi, ale również dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. W tej książce znajdziecie barwne opisy ludów i krain Wybrzeża Mieczy, a także szereg nowych opcji postaci, które zaintrygują i zainspirują nawet najbardziej wymagającą drużynę poszukiwaczy przygód. Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Wybrzeże Mieczy stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi). Odwiedź też stronę rebel.pl/dnd aby dowiedzieć się więcej o polskim wydaniu tego legendarnego systemu. Dungeons & Dragons: Mapa Faerunu Duża, dokładna mapa Faerunu - jednego z najbardziej znanych miejsc świata Zapomnianych Krain - miejsca rozgrywki większości przygód w piątej edycji Dungeons & Dragons! Znajdziecie na niej najważniejsze miejsca Wybrzeża Mieczy - Waterdeep, Wrota Baldura czy Neverwinter. I wszystkie w polskiej wersji językowej! Winylowa powłoka pozwala na praktyczne wykorzystanie mapy w rozgrywkach, w oznaczaniu tras podróży i miejsc potyczek. Rozmiar mapy: 68 x 81 cm Rozmiar tuby: 100 cm długości, średnica 5,5 cm Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
30990
26395
-15%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 15.07.2020


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy

Witajcie na Wybrzeżu Mieczy!

Na położonym w Zapomnianych Krainach Wybrzeżu Mieczy można spotkać prawdziwe legendy cywilizacji, zapuścić się w najeżone niebezpieczeństwami tereny, oraz zagubić w dziczy, która kryje w sobie zarówno mrożącą krew w żyłach grozę, jak i niezmierzone skarby.

Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy jest cennym źródłem inspiracji dla nie tylko dla Mistrzów Podziemi, ale również dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. W tej książce znajdziecie barwne opisy ludów i krain Wybrzeża Mieczy, a także szereg nowych opcji postaci, które zaintrygują i zainspirują nawet najbardziej wymagającą drużynę poszukiwaczy przygód.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Wybrzeże Mieczy stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi). Odwiedź też stronę rebel.pl/dnd aby dowiedzieć się więcej o polskim wydaniu tego legendarnego systemu.

Dungeons & Dragons: Mapa Faerunu

Duża, dokładna mapa Faerunu - jednego z najbardziej znanych miejsc świata Zapomnianych Krain - miejsca rozgrywki większości przygód w piątej edycji Dungeons & Dragons! Znajdziecie na niej najważniejsze miejsca Wybrzeża Mieczy - Waterdeep, Wrota Baldura czy Neverwinter. I wszystkie w polskiej wersji językowej!

Winylowa powłoka pozwala na praktyczne wykorzystanie mapy w rozgrywkach, w oznaczaniu tras podróży i miejsc potyczek.

Rozmiar mapy: 68 x 81 cm

Rozmiar tuby: 100 cm długości, średnica 5,5 cm

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1x podręcznik Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy
 • 1x Dungeons & Dragons: Mapa Faerunu
Lubisz dostawać więcej za mniej? Zobacz pozostałe zestawy, które przygotowaliśmy:

A może pakiet?

Uwaga! Ze względu na nietypowe gabaryty Mapy Faerunu - nie jesteśmy w stanie wysłać jej Paczkomatem. Prosimy o wybór innego środka transportu (albo będziemy do Was dzwonić!) :)

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet: Dungeons & Dragons Wybrzeże Mieczy i Mapa Faerunu
Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 2

Jaka cena będzie 26 czerwca bo wciąż wzrasta ?

~ Filip Łączyński 22.06.2020 11:15

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy 27-28 czerwca będzie jeszcze przecena ?

~ Filip Łączyński 19.06.2020 15:53

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie