Pakiet kolekcjonerski SibirPunk RPG dla Ukrainy

Wyjątkowy zestaw zawierający podręcznik i atrakcyjne akcesoria
1 opinia
 • wydanie polskie
Przyszłość to Neosibirsk: rozpadająca się, sklecona na sznurek i szatę cywilizacja pokryta węglowym pyłem. Cuchnące zaułki, w których można stracić życie za butelkę wody. Syntetyczne jedzenie, trujące powietrze i ludzie tak napakowani cybernetyką, że właściwie nie wiadomo czy jeszcze są ludźmi.Podręcznik SibirPunk RPGSibirPunk RPG to bandycko-kryminalny system przygodowy, koncentrujący się na dynamicznej akcji, kładący nacisk na indywidualnego bohatera i jego zakotwiczenie w półświatku oraz blokowiskach Neosibirska.SibirPunk RPG pozwala na wcielenie się w postać jednego z milionów mieszkańców Neosibirska. Pozornie nieważnego, nieistotnego, mało zauważalnego w tłumie, jednak na swój sposób wyjątkowego. Pomimo tego, że graczom przyjdzie wcielić się w bandytów, przestępców czy członków gangów, nie jest to opowieść o złoczyńcach! To historia bohaterów, którzy jako pierwsi mieli odwagę podnieść głowę, przeciwstawić się i powiedzieć "dość".Prędzej czy później nadejdzie jednak moment, w którym postaci, potrząsając głową z niedowierzaniem, powiedzą niepewne: "Ale to nie my jesteśmy tymi złymi, c'nie?" - no cóż, to już naturalna kolej rzeczy w świecie SibirPunka!Na 300 stronach podręcznika znajdziesz:Wprowadzenie do świata gier fabularnych i świata SibirPunka.Procedurę tworzenia bohatera.Opis systemu gry SibirPunk.Dynamiczne zasady walki.Zasady Strumienia.Kompendium wiedzy o świecie SibirPunka!Scenariusz "Brygada z naszego podwórka" autorstwa Michała Gołkowskiego.Czym jest SibirPunk?To osadzona w dystopijnej przyszłości Europy Wschodniej trylogia bandycko-kryminalna, opisująca losy i perypetie Saszki "Chudego" Chudowca, zajmującego się handlem substancjami nielegalnymi w metropolii Neosibirska.Brudny i ponury świat SibirPunka został wykreowany przez Michała Gołkowskiego - autora wielu książek fantastycznych i science-fiction (w tym tych z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.). To dzięki temu wyjątkowemu połączeniu gier fabularnych i fikcji literackiej gracze będą mogli odmieniać szare życie mieszkańców dystopijnej metropolii z iście ułańską fantazją.SibirPunk RPG: Ekran Mistrza GrySibirPunk RPG: Ekran Mistrza Gry został zaprojektowany w taki sposób, by prowadzący mógł obserwować graczy, a jednocześnie ukryć swoje notatki i rzuty kośćmi. Pozwala w mgnieniu oka sprawdzić wszystkie najważniejsze i najczęściej używane informacje, wspomagając Mistrza Gry niezależnie od jego doświadczenia. Doskonały dodatek dla Mistrzów, który ułatwia i inspiruje do prowadzenia ciekawych, zapadających w pamięć przygód w Neosibirsku.AkcesoriaPakiet kolekcjonerski nie byłby kompletny bez atrakcyjnych dodatków urozmaicających rozgrywkę:mapy NeoSibirskaakt FSB5 dedykowanych kości k6To jest pakiet SibirPunk #NaPomocUkrainie! Wraz z Red Square Games przygotowaliśmy 160 specjalnych, kolekcjonerskich pakietów SibirPunk RPG, z których cały zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na Polska Misja Medyczna / Polish Medical Mission. 
Autor:
Michał Gołkowski
Wydawca:
Nova-Tek, Rebel
20995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

Przyszłość to Neosibirsk: rozpadająca się, sklecona na sznurek i szatę cywilizacja pokryta węglowym pyłem. Cuchnące zaułki, w których można stracić życie za butelkę wody. Syntetyczne jedzenie, trujące powietrze i ludzie tak napakowani cybernetyką, że właściwie nie wiadomo czy jeszcze są ludźmi.

Podręcznik SibirPunk RPG

SibirPunk RPG to bandycko-kryminalny system przygodowy, koncentrujący się na dynamicznej akcji, kładący nacisk na indywidualnego bohatera i jego zakotwiczenie w półświatku oraz blokowiskach Neosibirska.

SibirPunk RPG pozwala na wcielenie się w postać jednego z milionów mieszkańców Neosibirska. Pozornie nieważnego, nieistotnego, mało zauważalnego w tłumie, jednak na swój sposób wyjątkowego. Pomimo tego, że graczom przyjdzie wcielić się w bandytów, przestępców czy członków gangów, nie jest to opowieść o złoczyńcach! To historia bohaterów, którzy jako pierwsi mieli odwagę podnieść głowę, przeciwstawić się i powiedzieć "dość".

Prędzej czy później nadejdzie jednak moment, w którym postaci, potrząsając głową z niedowierzaniem, powiedzą niepewne: "Ale to nie my jesteśmy tymi złymi, c'nie?" - no cóż, to już naturalna kolej rzeczy w świecie SibirPunka!

Na 300 stronach podręcznika znajdziesz:

 • Wprowadzenie do świata gier fabularnych i świata SibirPunka.
 • Procedurę tworzenia bohatera.
 • Opis systemu gry SibirPunk.
 • Dynamiczne zasady walki.
 • Zasady Strumienia.
 • Kompendium wiedzy o świecie SibirPunka!
 • Scenariusz "Brygada z naszego podwórka" autorstwa Michała Gołkowskiego.

Czym jest SibirPunk?

To osadzona w dystopijnej przyszłości Europy Wschodniej trylogia bandycko-kryminalna, opisująca losy i perypetie Saszki "Chudego" Chudowca, zajmującego się handlem substancjami nielegalnymi w metropolii Neosibirska.

Brudny i ponury świat SibirPunka został wykreowany przez Michała Gołkowskiego - autora wielu książek fantastycznych i science-fiction (w tym tych z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.). To dzięki temu wyjątkowemu połączeniu gier fabularnych i fikcji literackiej gracze będą mogli odmieniać szare życie mieszkańców dystopijnej metropolii z iście ułańską fantazją.

SibirPunk RPG: Ekran Mistrza Gry

SibirPunk RPG: Ekran Mistrza Gry został zaprojektowany w taki sposób, by prowadzący mógł obserwować graczy, a jednocześnie ukryć swoje notatki i rzuty kośćmi. Pozwala w mgnieniu oka sprawdzić wszystkie najważniejsze i najczęściej używane informacje, wspomagając Mistrza Gry niezależnie od jego doświadczenia. Doskonały dodatek dla Mistrzów, który ułatwia i inspiruje do prowadzenia ciekawych, zapadających w pamięć przygód w Neosibirsku.

Akcesoria

Pakiet kolekcjonerski nie byłby kompletny bez atrakcyjnych dodatków urozmaicających rozgrywkę:

 • mapy NeoSibirska
 • akt FSB
 • 5 dedykowanych kości k6

To jest pakiet SibirPunk #NaPomocUkrainie!

Wraz z Red Square Games przygotowaliśmy 160 specjalnych, kolekcjonerskich pakietów SibirPunk RPG, z których cały zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na Polska Misja Medyczna / Polish Medical Mission. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1x podręcznik SibirPunk RPG
 • 1x SibirPunk RPG: Ekran Mistrza Gry
 • 1x Mapa NeoSibirska
 • 1x Akta FSB
 • 5x dedykowana Kość K6

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet kolekcjonerski SibirPunk RPG dla Ukrainy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie