Przewodnik Gracza po Faerunie ed. 3.5

Odciśnij swój ślad w Krainach
11 opinii
  • wydanie polskie
Bohaterowie ZAPOMNIANYCH KRAIN są tak odmienni i zróżnicowani jak regiony, z których się wywodzą. Niniejszy zbiór faeruńskiej wiedzy oraz sekretów pomoże stworzyć i wyposażyć przebogaty wachlarz postaci dopasowanych do stojących przed nimi wyzwań. Przewodnik Gracza po Faerunie to suplement do świata ZAPOMNIANYCH KRAIN w wersji 3,5, wskrzeszający przy okazji niektóre perełki z edycji nr 1 i 2. Opisuje nowe rasy, atuty, czary, klasy prestiżowe, przedmioty magiczne i nie tylko. Zawiera także świeżutki, nowy materiał do tworzenia postaci.ponad 60 atutówponad 30 klas prestiżowychponad 90 czarówOpis Świata ZAPOMNIANYCH KRAIN, Podręcznik Gracza™, Przewodnik Mistrza Podziemi™ oraz Księga Potworów™ są niezbędne, aby w pełni wykorzystać ten dodatek.
Wydawca:
ISA
5995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Bohaterowie ZAPOMNIANYCH KRAIN są tak odmienni i zróżnicowani jak regiony, z których się wywodzą. Niniejszy zbiór faeruńskiej wiedzy oraz sekretów pomoże stworzyć i wyposażyć przebogaty wachlarz postaci dopasowanych do stojących przed nimi wyzwań. Przewodnik Gracza po Faerunie to suplement do świata ZAPOMNIANYCH KRAIN w wersji 3,5, wskrzeszający przy okazji niektóre perełki z edycji nr 1 i 2. Opisuje nowe rasy, atuty, czary, klasy prestiżowe, przedmioty magiczne i nie tylko. Zawiera także świeżutki, nowy materiał do tworzenia postaci.

  • ponad 60 atutów
  • ponad 30 klas prestiżowych
  • ponad 90 czarów

Opis Świata ZAPOMNIANYCH KRAIN, Podręcznik Gracza™, Przewodnik Mistrza Podziemi™ oraz Księga Potworów™ są niezbędne, aby w pełni wykorzystać ten dodatek.


Recenzje

4.36
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Przewodnik Gracza po Faerunie ed. 3.5Najbardziej przydatne recenzje

Kornik

Liczba recenzji: 31

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Szczerze powiedziawszy spodziewałem się więcej po tym podręczniku. Będąc fanem FR ciężko przyjąć tak małą ilość "fluffu" i zapychacze miejsca typu dział z przedmiotami magicznymi.


Bartosz

Liczba recenzji: 7

W porządku, bez rewelacji

Jak to zwykle w przypadku podręczników do Forgotten Realms, ma się do czynienia z solidną, rzemieślniczą robotą. Wydanie jest jak zwykle porządne, twarda oprawa, świetna szata graficzna, ze znakiem rozpoznawczym w postaci "pożółkłych i podniszczonych" stron na czele. Niestety, tak jak w przypadku wyglądu brak niespodzianek jest plusem, tak w kwestii treści to już wada. Brak jest nowych, odkrywczych pomysłów, wyczuwa się sztampę i wałkowanie wciąż tych samych pomysłów z drobnymi modyfikacjami. Jak na podręcznik to zdecydowanie za mało, jego "kosmetyczną" rolę spokojnie mogłaby zrealizować jakaś sieciowa aktualizacja - ale przecież za to nikt by nie zapłacił. Dlatego należy potraktować "Przewodnik Gracza..." raczej jako uzupełnienie kolekcji na półce, niż rzecz praktyczną, która realnie wpłynie na grę.


Lord_xander

Liczba recenzji: 29

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik jest świetny, oprawa i zawartość jest wręcz idealna. Musisz mieć Ten podręcznik do FR. Naprawdę polecam. Wiele materiałów i ciekawych opcji do kampanii, i wiele atutów.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie