Srebrne Marchie

10 opinii
  • wydanie polskie
Rozległe pogranicze, najeżone niekończącymi się niebezpieczeństwamiMroźne, nieznające litości Srebrne Marchie nawiedzane przez złośliwe smoki, hordy orków oraz inne dzikie stworzenia obiecują ukryte bogactwa oraz przerażające niebezpieczeństwa śmiałkom na tyle odważnym, by przybyć w ten region. W tym opisie jednego z najciekawszych regionów świata Zapomnianych Krain podano szczegółowe informacje o miasteczkach i osiedlach rodzącego się sojuszu Srebrnych Marchii oraz o wielu grożących im niebezpieczeństwach.6 nowych klas prestiżowych Miejscowe potwory Mapa regionuLiczba stron: 160ISBN: 83-7418-077-3Rok wydania: 2005Przeczytaj recenzje:w serwisie Poltergeist
Wydawca:
ISA
Liczba stron:
160
Rodzaj oprawy:
miękka
5495

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Rozległe pogranicze, najeżone niekończącymi się niebezpieczeństwami

Mroźne, nieznające litości Srebrne Marchie nawiedzane przez złośliwe smoki, hordy orków oraz inne dzikie stworzenia obiecują ukryte bogactwa oraz przerażające niebezpieczeństwa śmiałkom na tyle odważnym, by przybyć w ten region. W tym opisie jednego z najciekawszych regionów świata Zapomnianych Krain podano szczegółowe informacje o miasteczkach i osiedlach rodzącego się sojuszu Srebrnych Marchii oraz o wielu grożących im niebezpieczeństwach.

  • 6 nowych klas prestiżowych
  • Miejscowe potwory
  • Mapa regionu

Liczba stron: 160

ISBN: 83-7418-077-3

Rok wydania: 2005

Przeczytaj recenzje:


Recenzje

4.60
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Srebrne MarchieNajbardziej przydatne recenzje

jedi_alan

Liczba recenzji: 192

Dobry, solidny produkt

Ciekawy podręcznik, fajnie uzupełnia opis świata. Momentami monotonny, jednak w ogólności warty polecenia. Wydanie jak zwykle idealne.


Kwasiu

Liczba recenzji: 20

Naprawdę świetny podręcznik. Wspaniałe nowe klasy prestiżowe, i moim zdaniem najpiękniejsze lokacje w Faerunie. Z czystym sumieniem polecam.


Michał

Liczba recenzji: 33

Piękne wydanie. Prawie zero błędów oraz bardzo przejrzyste zasady i świetny klimat. Moi gracze byli bardzo zadowoleni z sesji w SM.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie