Wilkołak: Odrzuceni

Gra Narracyjna Współczesnego Gotyku
50 opinii
  • wydanie polskie
Utraciliśmy nasz raj - ZNISZCZYLIŚMY go własnymi rękoma roznieśliśmy na naszych kłach i pazurach. Przez to zostaliśmy ODRZUCENI.SKRYWAMY SIĘ wśród ludzkiej trzody, nosząc owcze skóry, a zmysły wiodą nas ku ZWIERZYNIE.Zwrócili się przeciw nam nawet krewni, naszym tropem podążają istoty z cienia Ziemi. Gdy Księżyc rośnie, w naszej KRWI dudni SZAŁ.Wy, którzy chcecie POLOWAĆ na nas, strzeżcie się, gdyż łowy zwrócimy przeciwko wam i z myśliwych staniecie się naszą ZWIERZYNĄ.Do wykorzystania ze Światem Mroku: Podręcznikiem Podstawowym.
Wydawca:
ISA
Liczba stron:
320
Rodzaj oprawy:
twarda
89,00
85,00
-4%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Utraciliśmy nasz raj - ZNISZCZYLIŚMY go własnymi rękoma roznieśliśmy na naszych kłach i pazurach. Przez to zostaliśmy ODRZUCENI.
SKRYWAMY SIĘ wśród ludzkiej trzody, nosząc owcze skóry, a zmysły wiodą nas ku ZWIERZYNIE.
Zwrócili się przeciw nam nawet krewni, naszym tropem podążają istoty z cienia Ziemi. Gdy Księżyc rośnie, w naszej KRWI dudni SZAŁ.
Wy, którzy chcecie POLOWAĆ na nas, strzeżcie się, gdyż łowy zwrócimy przeciwko wam i z myśliwych staniecie się naszą ZWIERZYNĄ
.
Do wykorzystania ze Światem Mroku: Podręcznikiem Podstawowym.

Podstawowe informacje

Waga:
1,2 kg
Używane kości:
k10

Recenzje

4.74
na podstawie 50 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wilkołak: OdrzuceniNajbardziej przydatne recenzje

Adam

Liczba recenzji: 23

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Klimat zdecydowanie inny niż Apokalipsa, co uznaję za wielki plus. Jest to nowe spojrzenie na tematykę Wilkołaków - moim zdaniem o wiele bardziej grywalne niż poprzednio.


Aster

Liczba recenzji: 11

Kupiłem jakiś czas temu. Z powodzeniem mogę postawić 4. Może postawiłbym i 5, gdyby nie mój widzimisism przejawiający się upodobaniem do bardziej wampirycznego niż wilkołaczego klimatu. Ale merytorycznie nie mam nic temu podręcznikowi do zarzucenia. Przejrzysta ciekawa treść, przyjemna szata graficzna, solidne wykonanie. Kompatybilny z resztą Świata Mroku. Fani WoD-a z pewnością nie będą zawiedzeni. Polecam z czystym sumieniem.


Lix Tetrax

Liczba recenzji: 9

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Z poprzednim Wilkołakiem nie miałem żadnej styczności, a tą wersję zakupiłem głównie "z kolekcjonerstwa". Podchodziłem do systemu "jak do jeża", bo nie sądziłem, że mnie jakoś wciągnie. Myliłem się. Nie spodziewałem się, że będzie to tak dobry i przemyślany system z niesamowitą grywalnością. Jestem pozytywnie zaskoczony i polecam wszystkim fanom Świata Mroku- Wilkołak to pozycja obowiązkowa!Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie