Władcy Mroku

Dodatkowy podręcznik dla złoczyńców
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (13)
 • wydanie polskie
Złowieszcze koterie spiskują w ciemności, a bezlitosne armie szykują się do wojny. Dowiedz się, jak naprawdę działają okryte złą sławą organizacje jak choćby Czerwoni Magowie i Zhentarimowie. Odkryj niedawno ujawnionych wrogów, w tym pomroki i Lud Czarnej Krwi. Ten podręcznik zawiera opisy najważniejszych złoczyńców, ich tajnych kwater i dużo, dużo więcej. Mistrz Podziemi znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje, by spiskować przeciwko bohaterom gry toczącej się w świecie Zapomnianych Krain. 28 złowrogich organizacji Mapy siedzib zła Nowe czary, atuty i przedmioty magiczne Oprawa: miękkaLiczba stron: 192ISBN: 83-7418-106-0Rok wydania: 2006 Przeczytaj recenzję: w serwisie Poltergeist
Wydawca:
ISA
5900
5495
-7%

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Złowieszcze koterie spiskują w ciemności, a bezlitosne armie szykują się do wojny. Dowiedz się, jak naprawdę działają okryte złą sławą organizacje jak choćby Czerwoni Magowie i Zhentarimowie. Odkryj niedawno ujawnionych wrogów, w tym pomroki i Lud Czarnej Krwi. Ten podręcznik zawiera opisy najważniejszych złoczyńców, ich tajnych kwater i dużo, dużo więcej. Mistrz Podziemi znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje, by spiskować przeciwko bohaterom gry toczącej się w świecie Zapomnianych Krain.

 • 28 złowrogich organizacji
 • Mapy siedzib zła
 • Nowe czary, atuty i przedmioty magiczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 192
ISBN: 83-7418-106-0
Rok wydania: 2006

Przeczytaj recenzję:


4.69
na podstawie 13 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władcy Mroku


Najbardziej przydatne recenzje

Kisame

Liczba recenzji: 27

Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik głównie dla MG. Choć jak lubisz wcielać się w pomroka znajdziesz tutaj kilka ciekawych informacji.


jedi_alan

Liczba recenzji: 192

Dobry, solidny produkt

Kupione z ciekawości. Nie oczekiwałem wiele, produkt solidny. Wykonanie spoko, miękka oprawa, papier dobry tak jak w głównym podręczniku. Można się obejść aczkolwiek miłe uzupełnienie kolekcji.


Lukas8410

Liczba recenzji: 4

Podręcznik jest wyśmienity zawiera, bardzo wiele niezwykle interesujacych informacji na temat poszczególnych frakcji parających się tak zwanym "złem". Poza samymi opisami, znajdują się tu statystyki typowych członków tychże organizacji, kilka klas prestiżowych, a do tego parę atutów, czarów, przedmiotów magicznych. Na koncu podręcznika zaś znajdują się opisy narkotykow, co również zwraca swoją uwagę.

Polecam !!! :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie