A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Sands of Dorne

Kolejne duże rozszerzenie, skupione wokół rodu Martellów
1 opinia
  • 2 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Core Set.
A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Core Set
W Dorne lubimy włócznie.- Czerwona ŻmijaNa południowym krańcu Westeros leży spalona słońcem pustynia Dorne. Ród Martellów rządzi tym regionem z nadmorskiej twierdzy - Słonecznej Włóczni - pozostając geograficznie i kulturowo odizolowany od pozostałych Siedmiu Królestw. Podczas gdy motywacją innych wielkich rodów jest władza i honor, ród Martellów jest głodny zemsty. Po zamordowaniu Elii Martell i jej dzieci Martellowie spędzili lata na planowaniu upadku odpowiedzialnych za to osób. Czekają na odpowiedni moment realizacji swojego dobrze ułożonego planu. Dołącz do rodu Martellów w ich dążeniu do zemsty!Oparta na bestsellerowych powieściach z cyklu Pieśni Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R. Martina A Game of Thrones: The Card Game jest grą dla dwóch do czterech graczy o intrygach, polityce, zdradzie i wojnie.Rozszerzenie A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Sands of Dorne skupia się na rodzie Martellów, wprowadzając do gry nowe potężne postacie, wydarzenia, miejsca, dodatki oraz karty fabuły wzmacniające talie Martellów.Rozszerzenie  A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Sands of Dorne zawiera również karty dla wszystkich innych stronnictw w grze, jak i karty neutralne, które mogą być wykorzystane w dowolnej talii.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
11995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W Dorne lubimy włócznie.

- Czerwona Żmija

Na południowym krańcu Westeros leży spalona słońcem pustynia Dorne. Ród Martellów rządzi tym regionem z nadmorskiej twierdzy - Słonecznej Włóczni - pozostając geograficznie i kulturowo odizolowany od pozostałych Siedmiu Królestw.

Podczas gdy motywacją innych wielkich rodów jest władza i honor, ród Martellów jest głodny zemsty. Po zamordowaniu Elii Martell i jej dzieci Martellowie spędzili lata na planowaniu upadku odpowiedzialnych za to osób.

Czekają na odpowiedni moment realizacji swojego dobrze ułożonego planu. Dołącz do rodu Martellów w ich dążeniu do zemsty!

Nowe możliwości

Oparta na bestsellerowych powieściach z cyklu Pieśni Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R. Martina A Game of Thrones: The Card Game jest grą dla dwóch do czterech graczy o intrygach, polityce, zdradzie i wojnie.

Rozszerzenie A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Sands of Dorne skupia się na rodzie Martellów, wprowadzając do gry nowe potężne postacie, wydarzenia, miejsca, dodatki oraz karty fabuły wzmacniające talie Martellów.

Rozszerzenie  A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Sands of Dorne zawiera również karty dla wszystkich innych stronnictw w grze, jak i karty neutralne, które mogą być wykorzystane w dowolnej talii.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 156 kart
  • instrukcja
Waga:
327 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Sands of Dorne

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie