Arkham Horror: The Card Game - The Labyrinths of Lunacy

Budzicie się w tajemniczym miejscu, nie wiedząc jak się tu znaleźliście...
1 opinia
  • 1 - 2 (4) osób
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Arkham Horror: The Card Game.
Arkham Horror: The Card Game
Budzicie się wraz z przyjaciółmi w dziwnym, nieznanym miejscu. Nie pamiętacie, co się stało ani jak się tutaj znaleźliście. Wasze ciała są słabe, wzrok rozmyty, a zwykłe ustanie na nogach stanowi nie lada wysiłek. Co teraz?W Arkham Horror: The Card Game - The Labyrinths of Lunacy, wyjątkowym 80-kartowym scenariuszu do gry karcianej Arkham Horror: The Card Game, trzy grupy badaczy zostają porwane przez tajemniczego oprawcę i zmuszone do wzięcia udziału w jego podłym eksperymencie.Każda z grup zmierzy się z własnymi niebezpieczeństwami, ale aby przetrwać, będzie musiała współpracować z pozostałymi. Ten scenariusz można rozegrać w pojedynczej grupie 1-4 badaczy jako samodzielny scenariusz lub jako minikampanię trzech scenariuszy. Można również rozegrać go w epickim trybie wieloosobowym, gdzie do 12 graczy wcieli się w trzy grupy badaczy.
Autor:
Nate French, Matthew Newman
Wydawca:
Fantasy Flight Games
8495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Budzicie się wraz z przyjaciółmi w dziwnym, nieznanym miejscu. Nie pamiętacie, co się stało ani jak się tutaj znaleźliście. Wasze ciała są słabe, wzrok rozmyty, a zwykłe ustanie na nogach stanowi nie lada wysiłek. Co teraz?

W Arkham Horror: The Card Game - The Labyrinths of Lunacy, wyjątkowym 80-kartowym scenariuszu do gry karcianej Arkham Horror: The Card Game, trzy grupy badaczy zostają porwane przez tajemniczego oprawcę i zmuszone do wzięcia udziału w jego podłym eksperymencie.

Każda z grup zmierzy się z własnymi niebezpieczeństwami, ale aby przetrwać, będzie musiała współpracować z pozostałymi.

 Niespotykany koszmar

Ten scenariusz można rozegrać w pojedynczej grupie 1-4 badaczy jako samodzielny scenariusz lub jako minikampanię trzech scenariuszy. Można również rozegrać go w epickim trybie wieloosobowym, gdzie do 12 graczy wcieli się w trzy grupy badaczy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 80 kart
Waga:
360 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Arkham Horror: The Card Game - The Labyrinths of Lunacy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie