Arkham Horror: The Card Game - Where the Gods Dwell

Scenariusz 4-A kampanii "Dream-Quest"
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 4 osoby
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Podstawowy.
Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Podstawowy
Stańcie twarzą w twarz z szaleństwem w ramach Arkham Horror: The Card Game - Where the Gods Dwell, piątego Zestawu Mitów należącego do cyklu The Dream-Eaters.W waszej niekończącej się wędrówce przez Krainy Snów, dotarliście do Leng, jałowego, oblodzonego pustkowia, gdzie, jak sądzicie, znajduje się szczyt nieznanego Kadath. Przez cały czas towarzyszą wam drwiny gryzącej was obcej obecności. Pozbawiony słów, drwiący głos, którego nie słyszycie, ale ciągle czujecie wewnątrz swoich umysłów. Obecności, która was wyczekuje…Arkham Horror: The Card Game - Where the Gods Dwell to scenariusz 4-A kampanii Dream-Quest. Można go rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi produktami z cyklu The Dream-Eaters, tworząc w ten sposób większą kampanię złożoną z czterech lub ośmiu części.Po wydarzeniach z Ciemnej strony Księżyca w końcu udało wam się dotrzeć do zaginionego Kadath, gdzie czeka na was Nyarlathotep i walka przeciw podstępom, kłamstwom oraz zmieniającej się rzeczywistości. Macie szansę, jeżeli uda się wam go wywabić, jak jednak walczyć z wrogiem, którego nie potraficie pojąć?
Autor:
Nate French, Matthew Newman
Wydawca:
Fantasy Flight Games
6495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Stańcie twarzą w twarz z szaleństwem w ramach Arkham Horror: The Card Game - Where the Gods Dwell, piątego Zestawu Mitów należącego do cyklu The Dream-Eaters.

W waszej niekończącej się wędrówce przez Krainy Snów, dotarliście do Leng, jałowego, oblodzonego pustkowia, gdzie, jak sądzicie, znajduje się szczyt nieznanego Kadath. Przez cały czas towarzyszą wam drwiny gryzącej was obcej obecności. Pozbawiony słów, drwiący głos, którego nie słyszycie, ale ciągle czujecie wewnątrz swoich umysłów. Obecności, która was wyczekuje…

Arkham Horror: The Card Game - Where the Gods Dwell to scenariusz 4-A kampanii Dream-Quest. Można go rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi produktami z cyklu The Dream-Eaters, tworząc w ten sposób większą kampanię złożoną z czterech lub ośmiu części.

Po wydarzeniach z Ciemnej strony Księżyca w końcu udało wam się dotrzeć do zaginionego Kadath, gdzie czeka na was Nyarlathotep i walka przeciw podstępom, kłamstwom oraz zmieniającej się rzeczywistości. Macie szansę, jeżeli uda się wam go wywabić, jak jednak walczyć z wrogiem, którego nie potraficie pojąć?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
Waga (kg):
0.13
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Arkham Horror: The Card Game - Where the Gods Dwell
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie