Harry Potter Contact: Booster Pack

Paczka tajemniczych kart
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Karty Harry Potter Contact to filmowe karty kolekcjonerskie, które oferują wiele ciekawych możliwości gry, polegających na dopasowywaniu ikon umieszczonych na nich.Ułóż karty obok siebie, aby sprawdzić czy ikony pasują do siebie. Możesz je układać w ciągi przypominające domino.Specjalne, rzadkie karty oznaczono srebrnymi kropkami, mogą się one łączyć ze wszystkimi ikonami. Gdy zobaczysz puste, srebrne półkole umieszczone na brzegu karty w miejscu ikony, oznaca to, że możesz połączyć ją z dowolną ikoną, gdyż działa ona jak "joker".Na stronie wydawnictwa - paninicontactcards.com - dostępna jest instrukcja pdf w języku polskim.
Wydawca:
Panini
895

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Karty Harry Potter Contact to filmowe karty kolekcjonerskie, które oferują wiele ciekawych możliwości gry, polegających na dopasowywaniu ikon umieszczonych na nich.

Ułóż karty obok siebie, aby sprawdzić czy ikony pasują do siebie. Możesz je układać w ciągi przypominające domino.

Specjalne, rzadkie karty oznaczono srebrnymi kropkami, mogą się one łączyć ze wszystkimi ikonami. Gdy zobaczysz puste, srebrne półkole umieszczone na brzegu karty w miejscu ikony, oznaca to, że możesz połączyć ją z dowolną ikoną, gdyż działa ona jak "joker".

Na stronie wydawnictwa - paninicontactcards.com - dostępna jest instrukcja pdf w języku polskim.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • paczka z losowymi kartami
Waga (kg):
0.012

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Harry Potter Contact: Booster Pack
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie