Horror w Arkham: Gra karciana - Dziedzictwo Dunwich

Pierwsze duże rozszerzenie rozpoczynające kampanię
7 opinii
  • 1 - 4 osoby
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Podstawowy.
Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Podstawowy
„Nawet ci, którzy znają fakty związane z koszmarem, jaki się tutaj wydarzył, nie potrafią powiedzieć, co się działo w Dunwich…”- H. P. Lovecraft, Koszmar w DunwichSwego czasu w ustronnej wiosce Dunwich jakaś potworna istota siała grozę pośród mieszkańców. Koszmar zakończył się, dopiero gdy trzej profesorowie z Uniwersytetu Miskatonic – dr Armitage, dr Morgan i profesor Rice – przybyli do Dunwich i uzbrojeni w tajemną wiedzę, zdołali pokonać bestię. Teraz jednak, kilka miesięcy później, towarzysze doktora Armitage zniknęli w tajemniczych okolicznościach i uczony obawia się najgorszego.W Dziedzictwie Dunwich badacze wyruszą na poszukiwanie zaginionych profesorów i w trakcie kampanii wyruszą na Uniwersytet Miskatonic, do okrytego złą sławą Clover Club i w wiele innych miejsc. To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Dziedzictwo Dunwich.W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększają różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę.Horror w Arkham: Gra karciana to kooperacyjna gra karciana, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.
Autor:
Nate French, Matthew Newman
Wydawca:
Galakta
11995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

„Nawet ci, którzy znają fakty związane z koszmarem, jaki się tutaj wydarzył, nie potrafią powiedzieć, co się działo w Dunwich…”

- H. P. Lovecraft, Koszmar w Dunwich

Swego czasu w ustronnej wiosce Dunwich jakaś potworna istota siała grozę pośród mieszkańców. Koszmar zakończył się, dopiero gdy trzej profesorowie z Uniwersytetu Miskatonic – dr Armitage, dr Morgan i profesor Rice – przybyli do Dunwich i uzbrojeni w tajemną wiedzę, zdołali pokonać bestię. Teraz jednak, kilka miesięcy później, towarzysze doktora Armitage zniknęli w tajemniczych okolicznościach i uczony obawia się najgorszego.

Dziedzictwie Dunwich badacze wyruszą na poszukiwanie zaginionych profesorów i w trakcie kampanii wyruszą na Uniwersytet Miskatonic, do okrytego złą sławą Clover Club i w wiele innych miejsc. To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Dziedzictwo Dunwich.

W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększają różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę.

Horror w Arkham: Gra karciana to kooperacyjna gra karciana, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 161 kart
Waga:
300 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.14
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Horror w Arkham: Gra karciana - Dziedzictwo DunwichNajbardziej przydatne recenzje

micaj

Liczba recenzji: 59

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Szkoda, że częściowo instrukcja wychodzi po chwili w formie erraty. Plus błędy na kartach (Galakto! opamiętaj się!. Poza tym jak zawsze HwA na poziomie.


Maciej

Liczba recenzji: 67

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Produkt konkretny, nada się jako dodatek do podstawowej wersji gry. Osobiście początkowo sceptycznie podchodziłem do tematu opowieści przez karciankę. Jednak po paru podejściach uważam, że przygoda przedstawiona jest nie rewelacyjnie ale solidnie i daje to nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.


Bienko

Liczba recenzji: 158

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dobra historia, dobre karty. W zasadzie wszystko w środku jest dobre. Można się tylko przyczepić do jakości tłumaczenia niektórych kart.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie