Lord of the Rings LCG: The Hobbit: Over Hill and Under Hill

Duży dodatek do gry The Lord of the Rings LCG
3 opinie
  • 1 - 2 (4) osób
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Lord of the Rings LCG: The Card Game Core Set.
Lord of the Rings LCG: The Card Game Core Set
Ponad gór omglony szczytLećmy, zanim wstanie świt,By jaskiniom, lochom, grotomCzarodziejskie wydrzeć złoto!— Krasnoludzka Pieśń, HobbitW rozszerzeniu The Lord of the Rings - The Hobbit: Over Hill and Under Hill znajdują się trzy scenariusze oparte na przygodach opisanych w „Hobbicie”, znanej powieści J.R.R. Tolkiena. Bilbo Baggins, Thorin Dębowa Tarcza i drużyna krasnoludów wyruszają z Shire do Samotnej Góry. Po drodze muszą się zmierzyć z trollami, goblinami i lubującą się w zagadkach istotą zwaną Gollumem.Oprócz scenariuszy, w Over Hill and Under Hill gracze znajdą nowych bohaterów, skarby i cały wachlarz kart Graczy, które będą mogli wykorzystać w dowolnej ze swoich gier.The Lord of the Rings LCG jest grą kooperacyjną, w której toku gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają na ekscytujące przygody.
Autor:
Nate French
Ilustracje:
Magali Villeneuve
Wydawca:
Fantasy Flight Games
12995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ponad gór omglony szczyt
Lećmy, zanim wstanie świt,
By jaskiniom, lochom, grotom
Czarodziejskie wydrzeć złoto!


— Krasnoludzka Pieśń, Hobbit

W rozszerzeniu The Lord of the Rings - The Hobbit: Over Hill and Under Hill znajdują się trzy scenariusze oparte na przygodach opisanych w „Hobbicie”, znanej powieści J.R.R. Tolkiena. Bilbo Baggins, Thorin Dębowa Tarcza i drużyna krasnoludów wyruszają z Shire do Samotnej Góry. Po drodze muszą się zmierzyć z trollami, goblinami i lubującą się w zagadkach istotą zwaną Gollumem.

Oprócz scenariuszy, w Over Hill and Under Hill gracze znajdą nowych bohaterów, skarby i cały wachlarz kart Graczy, które będą mogli wykorzystać w dowolnej ze swoich gier.

The Lord of the Rings LCG jest grą kooperacyjną, w której toku gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają na ekscytujące przygody.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 165 kart
  • instrukcja
Waga:
450 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie