Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Commander Deck - Draconic Rage

Premiera: 23 lipca 2021 r.
3 opinie
 • wydanie angielskie
Przenieś swoją przygodę z Forgotten Realms na karty wspaniałej gry karcianej Magic The Gathering. Zbierz swoich kompanów, kup ekwipunek i poznaj najpotężniejsze czary! Pokonaj potężne potwory i staw czoła legendarnym przeciwnikom. Już dzisiaj daj wciągnąć się w wir przygód znanych z gier fabularnych Dungeons & Dragons! Połączenie świata Dungeons & Dragons i najbardziej znanej karcianej gry kolekcjonerskiej to coś, czego potrzebuje każdy prawdziwy fan lochów i smoków!Adventures in the Forgotten Realms to pierwszy taki dodatek w historii! Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!W tym dodatku nie tylko grafiki czy nazwy będą nawiązywać do Dungeons & Dragons, ale przede wszystkim nowa mechanika. Karty zawarte w zestawach mają w pełni oddawać klimat gier RPG ze świata lochów i smoków.Dzięki Commander Deck - Draconic Rage, czyli talii dowódcy, możesz stworzyć grupę poszukiwaczy przygód. Każda talia jest gotowa do gry.Jedna talia zawiera:100 kart (w tym dwie karty legendarnych potworów w wariancie foil)kartę dowódcy w wariancie foil10 dwustronnych kart tokenówlicznik życiapudełkoCzy Twoja drużyna jest już gotowa wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms?
Wydawca:
Wizards of the Coast
17795

Dostępnych 13 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Przenieś swoją przygodę z Forgotten Realms na karty wspaniałej gry karcianej Magic The Gathering. Zbierz swoich kompanów, kup ekwipunek i poznaj najpotężniejsze czary! Pokonaj potężne potwory i staw czoła legendarnym przeciwnikom. Już dzisiaj daj wciągnąć się w wir przygód znanych z gier fabularnych Dungeons & Dragons! Połączenie świata Dungeons & Dragons i najbardziej znanej karcianej gry kolekcjonerskiej to coś, czego potrzebuje każdy prawdziwy fan lochów i smoków!

Adventures in the Forgotten Realms to pierwszy taki dodatek w historii! Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

W tym dodatku nie tylko grafiki czy nazwy będą nawiązywać do Dungeons & Dragons, ale przede wszystkim nowa mechanika. Karty zawarte w zestawach mają w pełni oddawać klimat gier RPG ze świata lochów i smoków.

Dzięki Commander Deck - Draconic Rage, czyli talii dowódcy, możesz stworzyć grupę poszukiwaczy przygód. Każda talia jest gotowa do gry.

Jedna talia zawiera:

 • 100 kart (w tym dwie karty legendarnych potworów w wariancie foil)
 • kartę dowódcy w wariancie foil
 • 10 dwustronnych kart tokenów
 • licznik życia
 • pudełko

Czy Twoja drużyna jest już gotowa wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 100 kart (w tym dwie karty legendarnych potworów w wariancie foil)
 • karta dowódcy w wariancie foil
 • 10 dwustronnych kart tokenów
 • licznik życia
 • pudełko
Waga:
340 g

Recenzje

5.00
na podstawie 3 ocen

Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie