Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Commander Decks Display (4)

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Przenieś swoją przygodę z Forgotten Realms na karty wspaniałej gry karcianej Magic The Gathering. Zbierz swoich kompanów, kup ekwipunek i poznaj najpotężniejsze czary! Pokonaj potężne potwory i staw czoła legendarnym przeciwnikom. Już dzisiaj daj wciągnąć się w wir przygód znanych z gier fabularnych Dungeons & Dragons! Połączenie świata Dungeons & Dragons i najbardziej znanej karcianej gry kolekcjonerskiej to coś, czego potrzebuje każdy prawdziwy fan lochów i smoków! Adventures in the Forgotten Realms to pierwszy taki dodatek w historii! Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów! W tym dodatku nie tylko grafiki czy nazwy będą nawiązywać do Dungeons & Dragons, ale przede wszystkim nowa mechanika. Karty zawarte w zestawach mają w pełni oddawać klimat gier RPG ze świata lochów i smoków. Dzięki Commander Decks Display, czyli taliom dowódców, możesz stworzyć grupę poszukiwaczy przygód. Każda talia jest gotowa do gry. Wszystkie cztery z tych talii (Draconic Rage, Aura of Courage, Dungeons of Death, Planar Portal) zawierają po 17 nowych kart oraz kartę dowódcy w wariancie foil. Jedna talia zawiera: 100 kart (w tym dwie karty legendarnych potworów w wariancie foil) kartę dowódcy w wariancie foil 10 dwustronnych kart tokenów licznik życia pudełko Czy Twoja drużyna jest już gotowa wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms?
Wydawca:
Wizards of the Coast
711,80

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Przenieś swoją przygodę z Forgotten Realms na karty wspaniałej gry karcianej Magic The Gathering. Zbierz swoich kompanów, kup ekwipunek i poznaj najpotężniejsze czary! Pokonaj potężne potwory i staw czoła legendarnym przeciwnikom. Już dzisiaj daj wciągnąć się w wir przygód znanych z gier fabularnych Dungeons & Dragons! Połączenie świata Dungeons & Dragons i najbardziej znanej karcianej gry kolekcjonerskiej to coś, czego potrzebuje każdy prawdziwy fan lochów i smoków!

Adventures in the Forgotten Realms to pierwszy taki dodatek w historii! Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

W tym dodatku nie tylko grafiki czy nazwy będą nawiązywać do Dungeons & Dragons, ale przede wszystkim nowa mechanika. Karty zawarte w zestawach mają w pełni oddawać klimat gier RPG ze świata lochów i smoków.

Dzięki Commander Decks Display, czyli taliom dowódców, możesz stworzyć grupę poszukiwaczy przygód. Każda talia jest gotowa do gry. Wszystkie cztery z tych talii (Draconic Rage, Aura of Courage, Dungeons of Death, Planar Portal) zawierają po 17 nowych kart oraz kartę dowódcy w wariancie foil.

Jedna talia zawiera:

  • 100 kart (w tym dwie karty legendarnych potworów w wariancie foil)
  • kartę dowódcy w wariancie foil
  • 10 dwustronnych kart tokenów
  • licznik życia
  • pudełko

Czy Twoja drużyna jest już gotowa wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1x Draconic Rage
  • 1x Aura of Courage
  • 1x Dungeons of Death
  • 1x Planar Portal

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie