Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Set Booster

Premiera: 23 lipca 2021 r.
7 opinii
  • wydanie angielskie
Przenieś swoją przygodę z Forgotten Realms na karty wspaniałej gry karcianej Magic The Gathering. Zbierz swoich kompanów, kup ekwipunek i poznaj najpotężniejsze czary! Pokonaj potężne potwory i staw czoła legendarnym przeciwnikom. Już dzisiaj daj wciągnąć się w wir przygód znanych z gier fabularnych Dungeons & Dragons! Połączenie świata Dungeons & Dragons i najbardziej znanej karcianej gry kolekcjonerskiej to coś, czego potrzebuje każdy prawdziwy fan lochów i smoków! Adventures in the Forgotten Realms to pierwszy taki dodatek w historii! Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów! W tym dodatku nie tylko grafiki czy nazwy będą nawiązywać do Dungeons & Dragons, ale przede wszystkim nowa mechanika. Karty zawarte w zestawach mają w pełni oddawać klimat gier RPG ze świata lochów i smoków. Dzięki Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Set Booster możesz wzbogacić swoją kolekcję o rzadkie karty. Każdy zestaw zawiera kartę Booster Fun, tradycyjną kartę w wariancie foil oraz kartę sztuki. Sprawdź, co kryje Twój zestaw - może trafisz na niezwykle rzadką kartę, która jest spełnieniem marzeń każdego kolekcjonera? Każdy zestaw zawiera 12 kart (w tym co najmniej 1 rzadka lub mityczna karta oraz karta w wariancie foil). Czy Twoja drużyna jest już gotowa wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms?
Wydawca:
Wizards of the Coast
21,50

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Przenieś swoją przygodę z Forgotten Realms na karty wspaniałej gry karcianej Magic The Gathering. Zbierz swoich kompanów, kup ekwipunek i poznaj najpotężniejsze czary! Pokonaj potężne potwory i staw czoła legendarnym przeciwnikom. Już dzisiaj daj wciągnąć się w wir przygód znanych z gier fabularnych Dungeons & Dragons! Połączenie świata Dungeons & Dragons i najbardziej znanej karcianej gry kolekcjonerskiej to coś, czego potrzebuje każdy prawdziwy fan lochów i smoków!

Adventures in the Forgotten Realms to pierwszy taki dodatek w historii! Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

W tym dodatku nie tylko grafiki czy nazwy będą nawiązywać do Dungeons & Dragons, ale przede wszystkim nowa mechanika. Karty zawarte w zestawach mają w pełni oddawać klimat gier RPG ze świata lochów i smoków.

Dzięki Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Set Booster możesz wzbogacić swoją kolekcję o rzadkie karty. Każdy zestaw zawiera kartę Booster Fun, tradycyjną kartę w wariancie foil oraz kartę sztuki. Sprawdź, co kryje Twój zestaw - może trafisz na niezwykle rzadką kartę, która jest spełnieniem marzeń każdego kolekcjonera?

Każdy zestaw zawiera 12 kart (w tym co najmniej 1 rzadka lub mityczna karta oraz karta w wariancie foil).

Czy Twoja drużyna jest już gotowa wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 losowych kart
Waga:
29 g

Recenzje

5.00
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Set BoosterWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy do gry jest dołączona instrukcja w języku polskim? Ustawa nakazuje sprzedawcy dostarczyc taką instrukcję i nie może być to forma elektroniczna. www prawo pl /kadry/ czy-trzeba- posiadac-instrukcje -obslugi-w -jezyku-polskim-dla ,193825 .html

~ Bełchatów 27.07.2021 19:19

To jest zestaw kart do kolekcji, to nie jest gra.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 27.07.2021 20:39

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie