Magic The Gathering: Kaldheim - Commander Deck - Phantom Premonition

Premiera: 05 luty 2021 r.
12 opinii
  • wydanie angielskie
Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów! Czas na Kaldheim... To nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc. Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę! Czy uda Ci się pokonać sługi Tibalta? Jeśli tak - zostaniesz legendą Kaldheim! Co nowego w Kaldheim? Mieszkańcy wierzą, że świat przyrody jest pełen znaków tego, co nadejdzie w przyszłości, a awanturniczy wojownicy przechwalają się swoimi heroicznymi czynami w tawernach. Kaldheim wprowadza do Magic The Gathering dwie mechaniki: przepowiednie i przechwałki. Możesz też uwolnić moc lodowatej krainy dzięki niezwykłym kartom Snow Lands i Saga oraz niesamowitym kartom nordyckich bogów. Magic The Gathering: Kaldheim - Commander Deck - Phantom Premonition wprowadza nowe możliwości do Twojej rozgrywki. Wykorzystuj zdolności swoich stworzeń na polu bitwy oraz otwieraj bramy królestw Twoich wrogów. Zwycięstwo jest w zasięgu ręki! Sięgnij po nie! Połącz siły ze swoimi znajomymi w epickich rozgrywkach wieloosobowych - teraz nic Was nie powstrzyma! W zestawie znajdziesz: talię 100 kart (w tym 1 kartę dowódcy w wariancie foil) 10 dwustronnych tokenów licznik życia pudełko na karty Przeniknij do świata, który jest inspirowany wikingami i mitologią nordycką. Armia czeka na Twoje rozkazy. Czy jesteś gotowy wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Kaldheim?
Wydawca:
Wizards of the Coast
87,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Czas na Kaldheim... To nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.

Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę! Czy uda Ci się pokonać sługi Tibalta? Jeśli tak - zostaniesz legendą Kaldheim!

Co nowego w Kaldheim? Mieszkańcy wierzą, że świat przyrody jest pełen znaków tego, co nadejdzie w przyszłości, a awanturniczy wojownicy przechwalają się swoimi heroicznymi czynami w tawernach. Kaldheim wprowadza do Magic The Gathering dwie mechaniki: przepowiednie i przechwałki. Możesz też uwolnić moc lodowatej krainy dzięki niezwykłym kartom Snow Lands i Saga oraz niesamowitym kartom nordyckich bogów.

Magic The Gathering: Kaldheim - Commander Deck - Phantom Premonition wprowadza nowe możliwości do Twojej rozgrywki. Wykorzystuj zdolności swoich stworzeń na polu bitwy oraz otwieraj bramy królestw Twoich wrogów. Zwycięstwo jest w zasięgu ręki! Sięgnij po nie! Połącz siły ze swoimi znajomymi w epickich rozgrywkach wieloosobowych - teraz nic Was nie powstrzyma!

W zestawie znajdziesz:

  • talię 100 kart (w tym 1 kartę dowódcy w wariancie foil)
  • 10 dwustronnych tokenów
  • licznik życia
  • pudełko na karty

Przeniknij do świata, który jest inspirowany wikingami i mitologią nordycką. Armia czeka na Twoje rozkazy. Czy jesteś gotowy wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Kaldheim?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • talia 100 kart (w tym 1 karta dowódcy w wariancie foil)
  • 10 dwustronnych tokenów
  • licznik życia
  • pudełko na karty
Waga:
100 g

Recenzje

4.83
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic The Gathering: Kaldheim - Commander Deck - Phantom PremonitionWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie