Magic The Gathering: Kaldheim - Draft Booster

Produkt może zawierać dodatkową naklejkę na opakowani.
6 opinii
  • wydanie angielskie
Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!Czas na Kaldheim... To nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę! Czy uda Ci się pokonać sługi Tibalta? Jeśli tak - zostaniesz legendą Kaldheim!Odkryj 1 z 36 śnieżnych krain dzięki Magic The Gathering: Kaldeim - Draft Booster i ciesz się niezapomnianą rozgrywką. Stań oko w oko z Legendarnymi Bogami Kaldheim - zbierz wszystkie karty im poświęcone i wykorzystaj ich zdolności.Każdy Magic The Gathering: Kaldheim - Draft Booster składa się z 1 dwustronnej karty token w wariancie foil oraz 15 losowych kart:10 kart zwykłych Common3 kart niezwykłych Uncommon1 karty rzadkiej Rare lub mitycznej Mythic Rare1 karty Basic Land lub karty ChecklistUdowodnij swoją wartość w nowym panteonie bogów inspirowanych nordycką mitologią i uratuj Drzewo Świata przed chaosem. Nadszedł Twój czas! Czy jesteś gotowy wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Kaldheim?
Wydawca:
Wizards of the Coast
1695
995
-41%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Czas na Kaldheim... To nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.

Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę! Czy uda Ci się pokonać sługi Tibalta? Jeśli tak - zostaniesz legendą Kaldheim!

Odkryj 1 z 36 śnieżnych krain dzięki Magic The Gathering: Kaldeim - Draft Booster i ciesz się niezapomnianą rozgrywką. Stań oko w oko z Legendarnymi Bogami Kaldheim - zbierz wszystkie karty im poświęcone i wykorzystaj ich zdolności.

Każdy Magic The Gathering: Kaldheim - Draft Booster składa się z 1 dwustronnej karty token w wariancie foil oraz 15 losowych kart:

  • 10 kart zwykłych Common
  • 3 kart niezwykłych Uncommon
  • 1 karty rzadkiej Rare lub mitycznej Mythic Rare
  • 1 karty Basic Land lub karty Checklist

Udowodnij swoją wartość w nowym panteonie bogów inspirowanych nordycką mitologią i uratuj Drzewo Świata przed chaosem. Nadszedł Twój czas! Czy jesteś gotowy wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Kaldheim?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 15 losowych kart
  • dwustronna karta token w wariancie foil
Waga:
100 g

Recenzje

4.83
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic The Gathering: Kaldheim - Draft BoosterWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie