Pokémon TCG: Scarlet and Violet 151 - Booster Bundle

Planowana premiera: 22 września 2023 r.
1 opinia
  • wydanie angielskie
Połącz siły z Bulbasaurem, Charmanderem i Squirtlem i bądź świadkiem zupełnie nowego świtu w Kanto! Wraz z nowym dniem nadchodzi nowa szansa na odnalezienie starych przyjaciół, poznanie nowych partnerów i schwytanie każdego z oryginalnych 151 Pokémonów. Odkryj niezwykłych Venusaur ex, Charizard ex i Blastoise ex na specjalnych kartach z urzekającymi ilustracjami. Poznaj miasta, wioski i dzikie tereny. Podczas podróży po tej krainie może uda Ci się spotkać nieuchwytnego Mew. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w dodatku Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151! Pokémon TCG: Scarlet and Violet 151 - Booster Bundle to zestaw 6 wyjątkowych boosterów, każdy zawierający 10 kart - niespodzianek!
Wydawca:
Pokemon Company International
125,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Połącz siły z Bulbasaurem, Charmanderem i Squirtlem i bądź świadkiem zupełnie nowego świtu w Kanto!

Wraz z nowym dniem nadchodzi nowa szansa na odnalezienie starych przyjaciół, poznanie nowych partnerów i schwytanie każdego z oryginalnych 151 Pokémonów. Odkryj niezwykłych Venusaur ex, Charizard ex i Blastoise ex na specjalnych kartach z urzekającymi ilustracjami. Poznaj miasta, wioski i dzikie tereny. Podczas podróży po tej krainie może uda Ci się spotkać nieuchwytnego Mew. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w dodatku Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151!

Pokémon TCG: Scarlet and Violet 151 - Booster Bundle to zestaw 6 wyjątkowych boosterów, każdy zawierający 10 kart - niespodzianek!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 6 boosterów
Waga:
200 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pokémon TCG: Scarlet and Violet 151 - Booster BundleWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie