Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw dodatkowy

Zestaw pięciu losowych kart z kostką
9 opinii
  • wydanie polskie
Uwaga! Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw dodatkowy objęty jest galaktyczną promocją 1+4 gratis. Aby z niej skorzystać, przejdź tutaj.Zobacz inne przecenione produkty. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.Widziałeś już najnowszy film, teraz czas, żeby przenieść batalię na stół. Weź sprawy w swoje ręce i poprowadź Jyn Erso w niebezpiecznej misji lub jako Dyrektor Krennic pomóż Imperium rozkwitnąć w chwale zwycięstwa!Drugi cykl Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw Dodatkowy zawiera 160 nowych kart, na których znajdziecie wiele wydarzeń znanych z całej sagi, jednak rozszerzenie skupia się przede wszystkim na najnowszym filmie z serii: Łotrze 1. Znajdziecie tu wiele postaci z tego filmu, w tym oczywiście Jyn Erso, Chirruta Îmwego, Mon Mothmę i Dyrektora Krennica.
Wydawca:
Galakta
1195

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Uwaga! Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw dodatkowy 

objęty jest galaktyczną promocją 1+4 gratis. Aby z niej skorzystać, przejdź tutaj.

Zobacz inne przecenione produkty. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Widziałeś już najnowszy film, teraz czas, żeby przenieść batalię na stół. Weź sprawy w swoje ręce i poprowadź Jyn Erso w niebezpiecznej misji lub jako Dyrektor Krennic pomóż Imperium rozkwitnąć w chwale zwycięstwa!

Drugi cykl Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw Dodatkowy zawiera 160 nowych kart, na których znajdziecie wiele wydarzeń znanych z całej sagi, jednak rozszerzenie skupia się przede wszystkim na najnowszym filmie z serii: Łotrze 1. Znajdziecie tu wiele postaci z tego filmu, w tym oczywiście Jyn Erso, Chirruta Îmwego, Mon Mothmę i Dyrektora Krennica.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 5 kart (3x common, 1x uncommon, 1x rare lub legendary z pasującą kostką)
Waga:
50 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.56
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw dodatkowy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie