Warhammer: Inwazja - Ognisty Świt

6 zestaw bitewny z cyklu Morrslieba
10 opinii
  • wydanie polskie
W świetle księżyca choasu, plagi Zwierzoludzie puszczają z dymem całe wioski. Nie wiedzą, że mogą obudzić mroczne moce, które wykraczają nawet poza ich zrozumienie.  Ognisty Świt to szósty Zestaw Bitewny z Cyklu Morrslieba, serii połączonych dodatków do Warhammera: Inwazji, karcianej gry o zaciętych walkach, sprytnym zarządzaniu królestwem i epickich wyprawach. W tym 60-kartowym zestawie znajduje się 20 różnych, całkowicie nowych kart, które wzmocnią istniejące talie, czyniąc grę jeszcze bardziej emocjonującą. ZAWIERA KARTY 101-120 „CYKLU MORRSLIEBA”. 
Wydawca:
Galakta
4995
4795
-4%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W świetle księżyca choasu, plagi Zwierzoludzie puszczają z dymem całe wioski. Nie wiedzą, że mogą obudzić mroczne moce, które wykraczają nawet poza ich zrozumienie.

 

Ognisty Świt to szósty Zestaw Bitewny z Cyklu Morrslieba, serii połączonych dodatków do Warhammera: Inwazji, karcianej gry o zaciętych walkach, sprytnym zarządzaniu królestwem i epickich wyprawach. W tym 60-kartowym zestawie znajduje się 20 różnych, całkowicie nowych kart, które wzmocnią istniejące talie, czyniąc grę jeszcze bardziej emocjonującą.

 

ZAWIERA KARTY 101-120 „CYKLU MORRSLIEBA”.

 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.40
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer: Inwazja - Ognisty ŚwitNajbardziej przydatne recenzje

Piton

Liczba recenzji: 197

Dobry, solidny produkt

Kolejna porcja ciekawych kart. Dla prawdziwych i zagorzałych fanatyków świata Warhammera: jest to produkt obowiązkowy. Tworzysz deck - kupuj :)


Colan

Liczba recenzji: 37

Jak dla mnie ideał :)

Ostatni dodatek z cyklu Morslieba. Bardzo solidny, ciekawe karty szczególnie dla strony Zniszczenia, ale w sumie każda rasa znajdzie coś do wykorzystania.


Błażej

Nie każda bo imperium dostało śmieci.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również