Władca Pierścieni LCG - Khazad-Dum

Duży dodatek zawierający trzy misje
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (20)
 • 1 - 2 osoby
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni LCG - Zestaw Podstawowy.
Władca Pierścieni LCG - Zestaw Podstawowy
„I dźwięku harf nie słychać, umilkła dolina. I coraz ciemniej w salach pałacu Durina… Cień na króla mogile… cisza w wiatru szumie, Co igra bezszelestnie z ciszą w Khazad-Dûmie.” — Gimli, Drużyna PierścieniaRozszerzenie Khazad-dûm do gry karcianej Władca Pierścieni zawiera trzy nowe scenariusze, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom. W poszukiwaniu Balina i jego krasnoludzkiej kolonii bohaterowie będą musieli zejść w mroczne, pełne niebezpieczeństw czeluścia Morii. Oprócz potężnych kart Spotkań i Wyprawy, w rozszerzeniu Khazad-dûm gracze znajdą również dwóch nowych krasnoludzkich bohaterów i wachlarz nowych kart Graczy zwiększający możliwości w zakresie składania własnych talii.Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną, w której gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają stawić opór Mrocznemu Władcy.
Wydawca:
Galakta
11995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


„I dźwięku harf nie słychać, umilkła dolina. I coraz ciemniej w salach pałacu Durina… Cień na króla mogile… cisza w wiatru szumie, Co igra bezszelestnie z ciszą w Khazad-Dûmie.”
— Gimli, Drużyna Pierścienia

Rozszerzenie Khazad-dûm do gry karcianej Władca Pierścieni zawiera trzy nowe scenariusze, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom. W poszukiwaniu Balina i jego krasnoludzkiej kolonii bohaterowie będą musieli zejść w mroczne, pełne niebezpieczeństw czeluścia Morii. Oprócz potężnych kart Spotkań i Wyprawy, w rozszerzeniu Khazad-dûm gracze znajdą również dwóch nowych krasnoludzkich bohaterów i wachlarz nowych kart Graczy zwiększający możliwości w zakresie składania własnych talii.

Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną, w której gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają stawić opór Mrocznemu Władcy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 165 kart
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.70
na podstawie 20 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władca Pierścieni LCG - Khazad-Dum


Najbardziej przydatne recenzje

Xadam

Liczba recenzji: 45

Jak dla mnie ideał :)

Komentarz dodaję już długo po zakupie dodatku, gdyż dopiero teraz udało mi się ukończyć wszystkie scenariusze. Świetna podstawa pod budowanie talii na krasnoludach. Razem z sagą Hobbit pozwala na tworzenie mocnych krasnoludzkich decków. Bardzo przyjemny wstęp do cyklu dwarrowdelf. Scenariusze nastawione na eksplorację Morii wnoszą trochę świeżości po cyklu mrocznej puszczy. Polecam szczególnie miłośnikom Krasnali.


Piotr

Liczba recenzji: 35

Dobry, solidny produkt

Ciężko mi wystawić ocenę temu dodatkowi. Z jednej strony bardzo dopakowuje krasnoludy i ciekawie prezentuje wytrwałość i upór tej rasy, z drugiej strony odnoszę wrażenie, że przejście Morii drużyną niezłożoną z krasnoludów to naprawdę zbyt ciężka przeprawa, dlatego uważam to za lekki minus - mamy dodatkowe scenariusze, które jednak bez decku krasnoludzkiego potrafiłyby przyprawić o frustrację Dalajlamę. Jeśli ktoś lubi wyzwania i budowanie decków, pewnie mu się to spodoba.

Bawiłem się przednio, zwłaszcza Ucieczka z Morii dała sporo frajdy, kiedy tuż przed wydostaniem się na powierzchnię wylosowaliśmy kartę "Zawał" :) Naprawdę czuć klimat odosobnienia i beznadziei w podziemiach, to się wyjątkowo twórcom dodatku udało.


Wojciech S.

Liczba recenzji: 187

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry fabularnie dodatek. Jednak brakuje mi epilogów po zakończeniu każdej misji. Średnio-trudny poziom trudności. Wspaniałe grafiki. Gracze otrzymają dużo przydatnych kart, które pomogą wygrywać kolejne misje. Ogólna ocena 5-

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: