Władca Pierścieni LCG - Martwe Bagna

Druk na życzenie. Piąty dodatek z cyklu Cienie Mrocznej Puszczy.
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (15)
 • 1 - 4 osoby
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni LCG - Zestaw Podstawowy.
Władca Pierścieni LCG - Zestaw Podstawowy
- Tak, tak - rzekł Gollum. - Wszyscy martwi, wszyscy zgnili.   Elfy, ludzie, orkowie. Martwe Bagna. Dawno, dawno temu odbyła się tutaj wielka bitwa, opowiadano o niej Smeagolowi, kiedy był mały, kiedy byłem mały, zanim skarb się znalazł.   Wielka bitwa. Duzi ludzie, miecze, straszliwe elfy, wrzask orków. Bili się na równinie pod Czarną Bramą przez długie dni, przez całe miesiące. Ale od tamtych czasów moczary rozlały się szerzej i pochłonęły groby; wciąż dalej się rozlewają, wciąż dalej  - Dwie Wieże p style="widows: 2; text-transform: none; background-color: #ffffff; text-indent: 0px; margin: 0px; font: 12px Arial, Helvetica, sans-serif; white-space: normal; orphans: 2; letter-spacing: normal; color: #000000; word-spacing: 0px; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px;">  The Dead Marshes to piąty z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.   Zawiera karty 95-115 cyklu Cienie Mrocznej Puszczy.
Wydawca:
Galakta
6995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.- Tak, tak - rzekł Gollum. - Wszyscy martwi, wszyscy zgnili.

 

Elfy, ludzie, orkowie. Martwe Bagna. Dawno, dawno temu odbyła się tutaj wielka bitwa, opowiadano o niej Smeagolowi, kiedy był mały, kiedy byłem mały, zanim skarb się znalazł.

 

Wielka bitwa. Duzi ludzie, miecze, straszliwe elfy, wrzask orków. Bili się na równinie pod Czarną Bramą przez długie dni, przez całe miesiące. Ale od tamtych czasów moczary rozlały się szerzej i pochłonęły groby; wciąż dalej się rozlewają, wciąż dalej

 - Dwie Wieże

p style="widows: 2; text-transform: none; background-color: #ffffff; text-indent: 0px; margin: 0px; font: 12px Arial, Helvetica, sans-serif; white-space: normal; orphans: 2; letter-spacing: normal; color: #000000; word-spacing: 0px; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px;"> 

The Dead Marshes to piąty z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.

 

Zawiera karty 95-115 cyklu Cienie Mrocznej Puszczy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.12
Pasujące koszulki:
Uwaga! Zamówienia na ten produkt zbieramy do 4 września 2019 r. Realizacja zamówień nastąpi w styczniu 2020 r.

Dodatki i akcesoria


4.33
na podstawie 15 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władca Pierścieni LCG - Martwe Bagna


Najbardziej przydatne recenzje

Ojciecfelix

Liczba recenzji: 118

Jak dla mnie ideał :)

Jak ktoś zaczął swoją przygodę z Władcą Pierścieni LCG to na pewno w pewnym momencie zachcę nowych przygód do pokonania :) Cykl Cienie Mrocznej Puszczy to pierwsze rozszerzenia składające się z nowych 6 scenariuszy, które tworzą jedną spójną kampanie do pokonania przez gracza. Dodatkowo otrzymujemy nowe karty dzięki, którym możemy stworzyć nowe kombinacje tali. Dla każdego fana jest to pierwsza pozycja do rozszerzania swojego zestawu i gorąco go polecam!

Plusy
+ dodatkowe misje
+ dodatkowe karty do tworzenia talii

Minusy
- może trochę cena :)


Mondai

Liczba recenzji: 98

Jak dla mnie ideał :)

Świetne grafiki, nowe scenariusze, ciekawie tocząca się rozgrywka, karty, które fanom serii oraz osób zaznajomionych z podstawką sprawią z pewnością sporo frajdy. Rebel do tego jak zwykle nie zawodzi szybkością przesyłki oraz jej zabezpieczeniem. Po stronie minusów można wrzucić cenę, ale... nie byłbym obiektywnym klientem gdybym jednak jakiegoś mankamentu nie znalazł ;)


Tomasz

Liczba recenzji: 126

W porządku, bez rewelacji

Tej przygodzie niestety czegoś brakuje, wydaje się jakaś niekompletna. Bardzo łatwa, na pięć pierwszych podejść solo wygrałem wszystkie. Zdecydowanie najsłabsza z cyklu MP.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: