Władca Pierścieni LCG - Mrok nad Osgiliath

Druk na życzenie
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (17)
 • wydanie polskie
Plan napaści był doskonale obmyślony. Teraz dopiero wydało się, że od dawna we wschodnim Osgiliath budowano potężną flotę i przygotowano mnóstwo łodzi. Przepłynęli Rzekę całym mrowiem. Ale zgubą naszą jest Czarny Wódz. Mało kto chce mu stawiać czoło, a wielu ucieka na sam dźwięk jego imienia. Właśni jego podwładni drżą przed nim, każdy gotów poderżnąć sobie gardło na jedno jego słowo.- Goniec, Powrót KrólaBohaterowie przemierzający ruiny Osgiliath dokonują przerażającego odkrycia: Sauron w tajemnicy podprowadził ogromną armię pod sam Gondor i teraz zagraża przeprowadzeniem ataku. Bohaterowie muszą przekroczyć Anduinę i ostrzec Minas Tirith zanim będzie za późno!W Mroku nad Osgiliath wcielasz się w jednego z tych mężnych posłańców. Ten wymagający, niezależny scenariusz do Gry karcianej Władca Pierścieni został pierwotnie przygotowany do przeprowadzenia specjalnego wydarzenia na GenConie 2011. Mrok nad Osgiliath stawia przed graczami wiele wyzwań i niebezpieczeństw, z którymi przyjdzie im zmierzyć się podczas tej czteroczęściowej wyprawy. W trakcie gry odwiedzą oni także najważniejsze miejsca znajdujące się po obu brzegach Anduiny, zmierzą się z hordami nowych wrogów, włącznie z najbardziej przerażającym sługą, którego do swej dyspozycji ma Władca Ciemności – Czarnoksiężnikiem z Angmaru!Dzięki temu scenariuszowi dowiecie się, czemu lud Gondoru drżał w obecności Czarnoksiężnika z Angmaru. W scenariuszu znajdują się wszystkie karty wyprawy oraz karty spotkań niezbędne do wzięcia udziału w tej emocjonującej przygodzie. Czy uda się wam dostarczyć wiadomość do Minas Tirith? Czy powstrzymacie mrok nad Osgiliath?
Wydawca:
Galakta
6995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Plan napaści był doskonale obmyślony. Teraz dopiero wydało się, że od dawna we wschodnim Osgiliath budowano potężną flotę i przygotowano mnóstwo łodzi. Przepłynęli Rzekę całym mrowiem. Ale zgubą naszą jest Czarny Wódz. Mało kto chce mu stawiać czoło, a wielu ucieka na sam dźwięk jego imienia. Właśni jego podwładni drżą przed nim, każdy gotów poderżnąć sobie gardło na jedno jego słowo.
- Goniec, Powrót Króla

Bohaterowie przemierzający ruiny Osgiliath dokonują przerażającego odkrycia: Sauron w tajemnicy podprowadził ogromną armię pod sam Gondor i teraz zagraża przeprowadzeniem ataku. Bohaterowie muszą przekroczyć Anduinę i ostrzec Minas Tirith zanim będzie za późno!

W Mroku nad Osgiliath wcielasz się w jednego z tych mężnych posłańców. Ten wymagający, niezależny scenariusz do Gry karcianej Władca Pierścieni został pierwotnie przygotowany do przeprowadzenia specjalnego wydarzenia na GenConie 2011. Mrok nad Osgiliath stawia przed graczami wiele wyzwań i niebezpieczeństw, z którymi przyjdzie im zmierzyć się podczas tej czteroczęściowej wyprawy. W trakcie gry odwiedzą oni także najważniejsze miejsca znajdujące się po obu brzegach Anduiny, zmierzą się z hordami nowych wrogów, włącznie z najbardziej przerażającym sługą, którego do swej dyspozycji ma Władca Ciemności – Czarnoksiężnikiem z Angmaru!

Dzięki temu scenariuszowi dowiecie się, czemu lud Gondoru drżał w obecności Czarnoksiężnika z Angmaru. W scenariuszu znajdują się wszystkie karty wyprawy oraz karty spotkań niezbędne do wzięcia udziału w tej emocjonującej przygodzie. Czy uda się wam dostarczyć wiadomość do Minas Tirith? Czy powstrzymacie mrok nad Osgiliath?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Uwaga! Zamówienia na ten produkt zbieramy do 4 września 2019 r. Realizacja zamówień nastąpi w styczniu 2020 r.

4.29
na podstawie 17 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władca Pierścieni LCG - Mrok nad Osgiliath


Najbardziej przydatne recenzje

Łukasz

Liczba recenzji: 12

Jak dla mnie ideał :)

Super dodatek - wymagający kombinowania (lubię to ;p), super grafika (powtarzam się i będę się powtarzał, ale grafika naprawde robi na mnie wrażenie).
Troszkę szkoda, że nie mam kart gracza, zwłaszcza przy tak wysokim poziomie scenariusza...

Polecam...


PonuryMortis

Liczba recenzji: 19

Dobry, solidny produkt

Ogólnie dodatek jest dobrze wykonany i bardzo trudny. W dodatku znajduje się mnóstwo ciekawych kart z talii Spotkań i niektóre z nich naprawę miażdżą umysły graczy. Dzięki takim kartą została dobrze odwzorowana sytuacja z pod Osgiliath. Małym minusem jest brak porządnego pudełka na karty, ale i tak polecam ten dodatek.


Brzosko

Liczba recenzji: 66

Jak dla mnie ideał :)

scenariusz całkiem fajny, wyprodukowano z mega opóźnieniem ale ... nowe wyzwanie jest!

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: