Yu-Gi-Oh! TCG: Burst of Destiny - Booster

Booster, czyli saszetka z losowo wybranymi kartami do gry kolekcjonerskiej Yu-Gi-Oh!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana, oparta na znanym serialu anime. Aby ulepszać swoje talie, potrzebujesz nowych kart, które znajdziesz w Boosterach - saszetkach z losowymi kartami z jednego z dodatków.Booster, czyli saszetka z losowo wybranymi kartami do gry. W tym opakowaniu znajdziesz karty z jednego z dodatków do gry. Dzięki nim będziesz mógł ulepszać i zmieniać swoje talie. Tworzyć też będą twoja kolekcję. Karty są pakowane losowo, z puli dostępnej w dodatku. Karty mają także swoją "rzadkość" - jedne trafiają się częściej, inne rzadziej. Te rzadsze mają zwykle większą wartość kolekcjonerską. Kartami, które nie przypadną ci do gustu, lub też zwyczajnie będzie ich już mieć za dużo, może także starać się wymienić z innymi graczami!Dodatek Burst of Destiny wprowadza wiele zupełnie nowych motywów, a także 2 nowe potwory "Borrel", w tym pierwszego potwora rytualnego z tej kultowej serii potworów z Yu-Gi-Oh! Oto przedsmak tego, czego możesz się spodziewać na kartach z tego dodatku:Potężne Mroczne Smoki!Debiut motywu Skrzydlatej Bestii, który może potroić twoją moc normalnego przywołania i zachęcić potwory do przywoływania trybutu na poziomie 7+!Nowy motyw Wyrm Synchro, który zapewnia potężne efekty ORAZ tokeny!Zupełnie nowe potwory Destiny HERO!Więcej kart do motywów wprowadzonych w Genesis Impact, Ancient Guardians, Lightning Overdrive, Dawn of Majesty, Ghosts from the Past i nie tylko!Kontynuacja tematu Insect World Premiere, który rozpoczyna się w Dawn of Majesty!
Wydawca:
Konami
1595

Dostępne 23 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana, oparta na znanym serialu anime. Aby ulepszać swoje talie, potrzebujesz nowych kart, które znajdziesz w Boosterach - saszetkach z losowymi kartami z jednego z dodatków.

Booster, czyli saszetka z losowo wybranymi kartami do gry. W tym opakowaniu znajdziesz karty z jednego z dodatków do gry. Dzięki nim będziesz mógł ulepszać i zmieniać swoje talie. Tworzyć też będą twoja kolekcję. Karty są pakowane losowo, z puli dostępnej w dodatku. Karty mają także swoją "rzadkość" - jedne trafiają się częściej, inne rzadziej. Te rzadsze mają zwykle większą wartość kolekcjonerską. Kartami, które nie przypadną ci do gustu, lub też zwyczajnie będzie ich już mieć za dużo, może także starać się wymienić z innymi graczami!

Dodatek Burst of Destiny wprowadza wiele zupełnie nowych motywów, a także 2 nowe potwory "Borrel", w tym pierwszego potwora rytualnego z tej kultowej serii potworów z Yu-Gi-Oh! Oto przedsmak tego, czego możesz się spodziewać na kartach z tego dodatku:

  • Potężne Mroczne Smoki!
  • Debiut motywu Skrzydlatej Bestii, który może potroić twoją moc normalnego przywołania i zachęcić potwory do przywoływania trybutu na poziomie 7+!
  • Nowy motyw Wyrm Synchro, który zapewnia potężne efekty ORAZ tokeny!
  • Zupełnie nowe potwory Destiny HERO!
  • Więcej kart do motywów wprowadzonych w Genesis Impact, Ancient Guardians, Lightning Overdrive, Dawn of Majesty, Ghosts from the Past i nie tylko!
  • Kontynuacja tematu Insect World Premiere, który rozpoczyna się w Dawn of Majesty!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 9 losowych kart do gry Yu-Gi-Oh
Waga:
20 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Yu-Gi-Oh! TCG: Burst of Destiny - Booster

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie