Antares Część Druga

Leo
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Długo oczekiwane dokończenie trzeciej opowieści osadzonej w fantastycznonaukowym uniwersum Aldebarana, stworzonym przez brazylijskiego twórcę komiksów Leo (Luiza Eduarda de Oliveiry).Kim Keller, weteranka misji kolonizacyjnych, podjętych przez rasę ludzką na Aldebaranie i Betelgezie, bierze udział w kolejnej: tym razem jej celem jest odległa planeta Antares. Za organizatorem przedsięwzięcia –nowojorską firmą Forward Enterprises –stoi fundamentalistyczna sekta religijna, kierowana przez braci Elijaha i Jedediaha Thorntonów. Kim i jej przyjaciele, Alexa, Marc i Pad, nie tylko muszą stawić czoła zagrożeniom powodowanym przez niegościnny ekosystem planety, ale też toczyć nieustanną walkę z fanatycznymi prorokami, którzy zamierzają stworzyć na odległej planecie religijny raj, rządzony surowymi i absurdalnymi regułami sekty. W dodatku na planecie dochodzi do serii niewyjaśnionych zdarzeń, które wskazują na obecność w systemie Antaresa obcej, wysoko rozwiniętej cywilizacji.Kiedy w szokujących okolicznościach, na oczach Kim znika jej córeczka, Lynn, zdesperowana matka postanawia wyruszyć na jej poszukiwania, choć trop prowadzi daleko, bo na sąsiednią planetę.Rozpoczyna się finałowa rozgrywka, w której ważą się losy całego projektu Antares. Ale dla Kim Keller najważniejsze jest odzyskanie córki...
Autor:
Leo
Ilustracje:
Leo
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
160
Rodzaj oprawy:
miękka
69,99
34,90
-50%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 69,99 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Długo oczekiwane dokończenie trzeciej opowieści osadzonej w fantastycznonaukowym uniwersum Aldebarana, stworzonym przez brazylijskiego twórcę komiksów Leo (Luiza Eduarda de Oliveiry).

Kim Keller, weteranka misji kolonizacyjnych, podjętych przez rasę ludzką na Aldebaranie i Betelgezie, bierze udział w kolejnej: tym razem jej celem jest odległa planeta Antares.

Za organizatorem przedsięwzięcia –nowojorską firmą Forward Enterprises –stoi fundamentalistyczna sekta religijna, kierowana przez braci Elijaha i Jedediaha Thorntonów.

Kim i jej przyjaciele, Alexa, Marc i Pad, nie tylko muszą stawić czoła zagrożeniom powodowanym przez niegościnny ekosystem planety, ale też toczyć nieustanną walkę z fanatycznymi prorokami, którzy zamierzają stworzyć na odległej planecie religijny raj, rządzony surowymi i absurdalnymi regułami sekty. W dodatku na planecie dochodzi do serii niewyjaśnionych zdarzeń, które wskazują na obecność w systemie Antaresa obcej, wysoko rozwiniętej cywilizacji.

Kiedy w szokujących okolicznościach, na oczach Kim znika jej córeczka, Lynn, zdesperowana matka postanawia wyruszyć na jej poszukiwania, choć trop prowadzi daleko, bo na sąsiednią planetę.

Rozpoczyna się finałowa rozgrywka, w której ważą się losy całego projektu Antares. Ale dla Kim Keller najważniejsze jest odzyskanie córki...


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Antares Część Druga

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie