Armada: Tom 2 - Kolekcjoner

Morvan, Buchet
1 opinia
  • wydanie polskie
Krążowniki, statki admiralskie, transportowce wojenne, moduły techniczne... Armada to konwój tysięcy pojazdów kosmicznych, poszukujących nowych form życia na nieznanych planetach. Statki Armady są zamieszkiwane przez stworzenia pochodzące ze wszystkich stron galaktyki. W gronie kosmicznych podróżników jest nawet jeden człowiek - Navis, młoda agentka wywiadu Armady...Navis powoli przystosowuje się do życia pośród istot zupełnie do niej niepodobnych. Okazuje się też bezcennym skarbem dla wszystkich innych ras - co prawda, ani jej nie znają, ani nie rozumieją, ale wiedzą, że jest obdarzona "mocą", jakiej nie posiadły żadne inne rodzaje kosmicznych istot. Zyskuje dzięki temu i sojuszników, i utajonych wrogów. Kto zdoła przekonać Navis do swoich racji?
Autor:
Jean-David Morvan
Ilustracje:
Philippe Buchet
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
46
Format:
215x290
Rodzaj oprawy:
miękka
2495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Krążowniki, statki admiralskie, transportowce wojenne, moduły techniczne... Armada to konwój tysięcy pojazdów kosmicznych, poszukujących nowych form życia na nieznanych planetach. Statki Armady są zamieszkiwane przez stworzenia pochodzące ze wszystkich stron galaktyki. W gronie kosmicznych podróżników jest nawet jeden człowiek - Navis, młoda agentka wywiadu Armady...

Navis powoli przystosowuje się do życia pośród istot zupełnie do niej niepodobnych. Okazuje się też bezcennym skarbem dla wszystkich innych ras - co prawda, ani jej nie znają, ani nie rozumieją, ale wiedzą, że jest obdarzona "mocą", jakiej nie posiadły żadne inne rodzaje kosmicznych istot. Zyskuje dzięki temu i sojuszników, i utajonych wrogów. Kto zdoła przekonać Navis do swoich racji?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 46 stron
Waga:
210 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Armada: Tom 2 - KolekcjonerWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie