Batman - Narodziny Demona

W. Barr, O'Neil, Breyfogle
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Batman - Narodziny Demona to pełne wydanie słynnej trylogii Demona z lat 80. i 90. XX wieku. Po latach ten album został uznany za prequel równie wybitnej historii Granta Morrisona Batman i Syn.To tu zaczyna się historia Damiana Wayne'a, który stał się ważną postacią w komiksach o Batmanie. Przede wszystkim jednak to opowieść o Ra'sie Al-Ghulu - Głowie Demona. Odwiecznym przeciwniku Batmana (i dziadku Damiana).Przez ponad pięćset lat Ra's Al-Ghul budował swoje zbrodnicze imperium. Teraz, u kresu długiego życia, rozgląda się za męskim sukcesorem. Kiedy Batman ulega urokowi jego pięknej córki Talii, Al-Ghul niespodziewanie pozyskuje w nim sojusznika. Czy zakochany Batman zaniecha wszelkich prób pokonania odwiecznego wroga. Czy dopuści do tego, by Ra’s zawładnął całym światem?
Autor:
Mike W. Barr, Dennis O'Neil
Ilustracje:
Norm Breyfogle
Wydawca:
Egmont
Format:
275x180
Rodzaj oprawy:
twarda
9995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Batman - Narodziny Demona to pełne wydanie słynnej trylogii Demona z lat 80. i 90. XX wieku. Po latach ten album został uznany za prequel równie wybitnej historii Granta Morrisona Batman i Syn.

To tu zaczyna się historia Damiana Wayne'a, który stał się ważną postacią w komiksach o Batmanie. Przede wszystkim jednak to opowieść o Ra'sie Al-Ghulu - Głowie Demona. Odwiecznym przeciwniku Batmana (i dziadku Damiana).

Przez ponad pięćset lat Ra's Al-Ghul budował swoje zbrodnicze imperium. Teraz, u kresu długiego życia, rozgląda się za męskim sukcesorem. Kiedy Batman ulega urokowi jego pięknej córki Talii, Al-Ghul niespodziewanie pozyskuje w nim sojusznika. Czy zakochany Batman zaniecha wszelkich prób pokonania odwiecznego wroga. Czy dopuści do tego, by Ra’s zawładnął całym światem?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 296 stron
Waga:
1,13 kg

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie