Batman - Zabójczy Żart

Moore, Bolland
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Jeden zły dzień - według wiecznie szczerzącego zęby zbrodniarza, znanego jako Joker, tylko tyle dzieli człowieka zrównoważonego psychicznie od szaleńca. Po ucieczce z Azylu Arkham przestępca planuje udowodnić swą obłąkaną tezę. Posłuży się w tym celu najlepszym policjantem w Gotham City, komisarzem Jimem Gordonem, oraz jego błyskotliwą i piękną córką Barbarą.Ale Joker nie zawsze był taki, jakim go znamy. Zanim stał się Księciem Zbrodni, zanim pewnego fatalnego dnia nie oszpecił sobie twarzy i nie wypaczył umysłu na zawsze, był jednym z ludzi, których ochronie Mroczny Rycerz poświęcił swe życie - był zwyczajnym człowiekiem.Legendarny scenarzysta Alan Moore w dziełach Strażnicy i V jak Vendetta nadał nową jakość komiksom superbohaterskim. W albumie Batman - Zabójczy Żart ukazał genezę największego komiksowego łotra - Jokera - i na zawsze zmienił świat Batmana.Dodruk wydania z 2012 roku.
Autor:
Alan Moore
Ilustracje:
Brian Bolland
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
64
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
4495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jeden zły dzień - według wiecznie szczerzącego zęby zbrodniarza, znanego jako Joker, tylko tyle dzieli człowieka zrównoważonego psychicznie od szaleńca. Po ucieczce z Azylu Arkham przestępca planuje udowodnić swą obłąkaną tezę. Posłuży się w tym celu najlepszym policjantem w Gotham City, komisarzem Jimem Gordonem, oraz jego błyskotliwą i piękną córką Barbarą.

Ale Joker nie zawsze był taki, jakim go znamy. Zanim stał się Księciem Zbrodni, zanim pewnego fatalnego dnia nie oszpecił sobie twarzy i nie wypaczył umysłu na zawsze, był jednym z ludzi, których ochronie Mroczny Rycerz poświęcił swe życie - był zwyczajnym człowiekiem.

Legendarny scenarzysta Alan Moore w dziełach Strażnicy i V jak Vendetta nadał nową jakość komiksom superbohaterskim. W albumie Batman - Zabójczy Żart ukazał genezę największego komiksowego łotra - Jokera - i na zawsze zmienił świat Batmana.

Dodruk wydania z 2012 roku.

Podstawowe informacje

Waga:
400 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie