Bestia w jaskini i inne opowiadania

H.P. Lovecraft, Howard Philips
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
H.P. Lovecraft stał się prawdziwą ikoną kultury popularnej i jest powszechnie uważany za najwybitniejszego amerykańskiego pisarza grozy XX wieku, który do dziś stanowi wielką inspirację dla literatury i flmu. Siłą swej niezwykłej wyobraźni wykreował na kartach książek rzeczywistość, w której wciąż praktykuje się starożytne rytuały, czarna magia ściąga do naszego wymiaru moce niewyobrażalnego zła, a wszędzie obecna jest przyczajona groza.Bestia w jaskini i inne opowiadania zawiera utwory mistrza grozy, które podobnie jak te najsłynniejsze, dają nam choć na chwilę wgląd w przerażający świat fantasmagorii autora.
Autor:
H.P. Lovecraft, Howard Philips
Wydawca:
Zysk i S-ka
Liczba stron:
643
Rodzaj oprawy:
twarda
5995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

H.P. Lovecraft stał się prawdziwą ikoną kultury popularnej i jest powszechnie uważany za najwybitniejszego amerykańskiego pisarza grozy XX wieku, który do dziś stanowi wielką inspirację dla literatury i flmu. Siłą swej niezwykłej wyobraźni wykreował na kartach książek rzeczywistość, w której wciąż praktykuje się starożytne rytuały, czarna magia ściąga do naszego wymiaru moce niewyobrażalnego zła, a wszędzie obecna jest przyczajona groza.

Bestia w jaskini i inne opowiadania zawiera utwory mistrza grozy, które podobnie jak te najsłynniejsze, dają nam choć na chwilę wgląd w przerażający świat fantasmagorii autora.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • książka w twardej oprawie, 643 strony

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Bestia w jaskini i inne opowiadania

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie