Cienista Dolina: Trylogia Awatarów Księga I

Richard Awlinson
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Bogowie przemierzają Krainy! Wypędzeni z niebios, wędrują po świecie od Tantras po dalekie Waterdeep, szukając sposobu, by odzyskać pełnię swych mocy. Złowrogi Bane, żądna władzy Mystra i Helm, strażnik niebios - wszyscy oni wiedzą, że kluczem są Tablice Przeznaczenia. Będąc w posiadaniu tajemniczego amuletu, czworo śmiałków, zdecydowanych uciec od mrocznych aspektów swej przeszłości, zostaje wciągniętych w walkę o władzę i staje się obiektem poszukiwań prowadzonych przez upadłe bóstwa i ich sługi. Ale bohaterom - i Krainom - ucieka czas. Wzięta w dwa ognie, buntuje się sama natura: po ziemi grasują przerażające, śmiertelnie groźne potwory i nawet magia staje się nieprzewidywalna. Śmiałkowie muszą odnaleźć mędrca Elminstera, jedynego śmiertelnika, który może znać sekret tablic. Poszukiwania zaczynają się w Cienistej Dolinie. Cienista Dolina jest pierwszą częścią Trylogii Awatarów, zapierającej dech w piersiach epickiej sagi, rozgrywającej się w świecie Forgotten Realms.
Wydawca:
ISA
Liczba stron:
400
Rodzaj oprawy:
miękka
2995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Bogowie przemierzają Krainy!

Wypędzeni z niebios, wędrują po świecie od Tantras po dalekie Waterdeep, szukając sposobu, by odzyskać pełnię swych mocy. Złowrogi Bane, żądna władzy Mystra i Helm, strażnik niebios - wszyscy oni wiedzą, że kluczem są Tablice Przeznaczenia.

Będąc w posiadaniu tajemniczego amuletu, czworo śmiałków, zdecydowanych uciec od mrocznych aspektów swej przeszłości, zostaje wciągniętych w walkę o władzę i staje się obiektem poszukiwań prowadzonych przez upadłe bóstwa i ich sługi.

Ale bohaterom - i Krainom - ucieka czas. Wzięta w dwa ognie, buntuje się sama natura: po ziemi grasują przerażające, śmiertelnie groźne potwory i nawet magia staje się nieprzewidywalna. Śmiałkowie muszą odnaleźć mędrca Elminstera, jedynego śmiertelnika, który może znać sekret tablic.
Poszukiwania zaczynają się w Cienistej Dolinie.

Cienista Dolina jest pierwszą częścią Trylogii Awatarów, zapierającej dech w piersiach epickiej sagi, rozgrywającej się w świecie Forgotten Realms.


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Cienista Dolina: Trylogia Awatarów Księga I
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie