Cztery śledztwa Sherlocka Holmesa

Komiks paragrafowy dla detektywów nie stroniących od bójki i widoku krwi
9 opinii
  • wydanie polskie
Cztery śledztwa Sherlocka Holmesa W mrocznym Londynie detektywom nigdy nie brakuje spraw do rozwiązania. Kto stoi za morderstwem madame Yvette, kradzieżą złotego skarabeusza, okrutnymi torturami i zniknięciem kotki pani Hudson? I kto podsunął ci te wszystkie sprawy? Przecież nie możliwe, żeby on powrócił… Masz mało czasu, bo ktoś tu bardzo sprawnie rozdaje karty i myli tropy, raz po raz narażając cię na śmiertelne niebezpieczeństwo. Jako ekscentryczny Sherlock lub zdystansowany doktor Watson - wybór postaci zależy od Ciebie - musisz w mig kojarzyć fakty, umiejętnie stawiać podejrzanym pytania i mieć oczy dookoła głowy. Twój umysł, intuicja i spostrzegawczość to wszystko, co masz. Czy to wystarczy, by przechytrzyć geniusza zbrodni? Gra paragrafowa i komiks w jednym! Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach. Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród. Na stronie wydawnictwa FoxGames (Foxgames.pl) znajdziecie zapasową kartę śledztwa w formacie pdf.
Autor:
Ced
Ilustracje:
Ced
Wydawca:
FoxGames
Liczba stron:
174
Format:
A5
Rodzaj oprawy:
twarda
39,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Cztery śledztwa Sherlocka Holmesa

W mrocznym Londynie detektywom nigdy nie brakuje spraw do rozwiązania. Kto stoi za morderstwem madame Yvette, kradzieżą złotego skarabeusza, okrutnymi torturami i zniknięciem kotki pani Hudson? I kto podsunął ci te wszystkie sprawy? Przecież nie możliwe, żeby on powrócił… Masz mało czasu, bo ktoś tu bardzo sprawnie rozdaje karty i myli tropy, raz po raz narażając cię na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Jako ekscentryczny Sherlock lub zdystansowany doktor Watson - wybór postaci zależy od Ciebie - musisz w mig kojarzyć fakty, umiejętnie stawiać podejrzanym pytania i mieć oczy dookoła głowy. Twój umysł, intuicja i spostrzegawczość to wszystko, co masz. Czy to wystarczy, by przechytrzyć geniusza zbrodni?

Gra paragrafowa i komiks w jednym!

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Na stronie wydawnictwa FoxGames (Foxgames.pl) znajdziecie zapasową kartę śledztwa w formacie pdf.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks paragrafowy w twardej oprawie, 174 strony
Waga:
390 g

Recenzje

4.22
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Cztery śledztwa Sherlocka HolmesaNajbardziej przydatne recenzje

LukePL

Liczba recenzji: 259

Ciekawy i ładnie zilustrowany komiks paragrafowy. Uważam jednak, że skierowany bardziej do młodzieży i dorosłych niż dzieci, gdyż wbrew pozorom nie jest taki łatwy jak się może wydawać na pierwszy rzut oka.

Był to mój pierwszy komiks paragrafowy i raczej nie będę inwestował w kolejne (oprócz takich jak Dziennik 29 itp.), gdyż denerwuje mnie trochę przeskakiwanie ciągle między stronami.

Mimo wszystko fajne wykonanie i ciekawe sprawy do rozwiązania. Polecam


M_zdrojek

Liczba recenzji: 97

Pierwsza moja gra paragrafowa. Jak dla mnie zagadki nie są wcale takie łatwe, ale mój brak spostrzegawczości może wynikać po prostu z faktu, że był to mój debiut.
Przyjemnie dla oka narysowana, jest wyczuwalny klimat detektywistyczny oraz Sherlockowego Londynu. Jeżeli chodzi o skalę trudności to z braku doświadczenia się nie wypowiem.
Ogółem chyba jeszcze wrócę do gry tego typu. 4/5


dewodaa

Liczba recenzji: 253

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dla fanów Sherlocka Holmesa nigdy za wiele Sherlocka Holmesa :). Ogólnie kupiłem na prezent, mam nadzieję że się spodoba :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie