Daredevil - Nieustraszony, tom 6

Lark, Azaceta, Mann, Zonjic, Aji
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Członkowie Dłoni rozpoczynają w Nowym Jorku współpracę z Lady Bullseye. Ich wspólny cel to oczywiście Daredevil. Co gorsza Kingpin także znów intensywnie działa w Hell’s Kitchen i proponuje Daredevilowi zaskakujący pakt, który ma zatrzymać ninja.Tymczasem Wielki Ben Donovan gorliwie przyznaje się do okrutnej zbrodni, choć prawdopodobnie jej nie popełnił. Luke Cage prosi Matta Murdocka o pomoc w wyciągnięciu go z celi śmierci.Czy adwokat się zgodzi? Czy jednak kłopoty jego żony zaprzątną go całkowicie? I jakie plany tak właściwie ma Kingpin?Album Daredevil - Nieustraszony, tom 6 zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii Daredevil #106 - 119 oraz #500, a następnie w trzecim tomie Daredevil: The Man Without Fear! Ultimate Collection ze scenariuszami Eda Brubakera (tym razem wspieranego przez Grega Ruckę) i rysunkami Michaela Larka oraz Paula Azacety, Claya Manna, Tonciego Zonjica i Davida Aji.
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
384
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
9995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Członkowie Dłoni rozpoczynają w Nowym Jorku współpracę z Lady Bullseye. Ich wspólny cel to oczywiście Daredevil. Co gorsza Kingpin także znów intensywnie działa w Hell’s Kitchen i proponuje Daredevilowi zaskakujący pakt, który ma zatrzymać ninja.

Tymczasem Wielki Ben Donovan gorliwie przyznaje się do okrutnej zbrodni, choć prawdopodobnie jej nie popełnił. Luke Cage prosi Matta Murdocka o pomoc w wyciągnięciu go z celi śmierci.

Czy adwokat się zgodzi? Czy jednak kłopoty jego żony zaprzątną go całkowicie? I jakie plany tak właściwie ma Kingpin?

Album Daredevil - Nieustraszony, tom 6 zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii Daredevil #106 - 119 oraz #500, a następnie w trzecim tomie Daredevil: The Man Without Fear! Ultimate Collection ze scenariuszami Eda Brubakera (tym razem wspieranego przez Grega Ruckę) i rysunkami Michaela Larka oraz Paula Azacety, Claya Manna, Tonciego Zonjica i Davida Aji.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 384 strony

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie