Deadpool: Tom 3 - Dobry, Zły i Brzydki

Posehn, Dugan, Koblish, Shalvey
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (1)
 • wydanie polskie
Kto oczekiwał, że w każdej kolejnej przygodzie Deadpool będzie tylko dowcipkował i walczył, tym razem może być zaskoczony.W tym odcinku jest tak ostro, że nawet główny bohater traci momentami ochotę na żarty. Co prawda zaczynamy lekturę komiksu od wizyty w Nowym Jorku lat 70. XX wieku i radosnej łomotaniny z Lukiem Cage’em i Iron Fistem, ale potem robi się znacznie poważniej. A Deadpool wspólnie z Kapitanem Ameryką i Wolverine’em muszą jeszcze raz zmierzyć się z konsekwencjami programu Broń X.Autorzy komiksu Deadpool: Dobry, zły i brzydki to Brian Posehn (komik znany z kina i telewizji), Gerry Dugan (Hulk, Nova, Hawkeye vs Deadpool), Scott Koblish (Deadpool: Art of War) i Declan Shalvey (Thunderbolts, Moon Knight).
Autor:
Brian Posehn, Gerry Dugan, Scott Koblish, Declan Shalvey
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
156
Format:
167x255
Rodzaj oprawy:
miękka
3995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Kto oczekiwał, że w każdej kolejnej przygodzie Deadpool będzie tylko dowcipkował i walczył, tym razem może być zaskoczony.

W tym odcinku jest tak ostro, że nawet główny bohater traci momentami ochotę na żarty. Co prawda zaczynamy lekturę komiksu od wizyty w Nowym Jorku lat 70. XX wieku i radosnej łomotaniny z Lukiem Cage’em i Iron Fistem, ale potem robi się znacznie poważniej. A Deadpool wspólnie z Kapitanem Ameryką i Wolverine’em muszą jeszcze raz zmierzyć się z konsekwencjami programu Broń X.

Autorzy komiksu Deadpool: Dobry, zły i brzydki to Brian Posehn (komik znany z kina i telewizji), Gerry Dugan (Hulk, Nova, Hawkeye vs Deadpool), Scott Koblish (Deadpool: Art of War) i Declan Shalvey (Thunderbolts, Moon Knight).

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • komiks w miękkiej prawie
Waga (kg):
0.3


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie