Dracula: Klątwa wampira

Przenieś się do świata pełnego przerażających stworów i nieoczywistych wyborów
3 opinie
  • wydanie polskie
Dracula: Klątwa wampira to interaktywna powieść grozy inspirowana gotyckim dreszczowcem Brama Stokera, w której to TY zadecydujesz, jak potoczą się losy jej bohaterów. W tej obszernej (1000 paragrafów!) grze książkowej możesz wcielić się w jednego z trzech łowców wampirów i spróbować raz na zawsze zwalczyć zło zrodzone w mroźnych Karpatach. Możesz także wcielić się w samego Hrabiego Draculę, by pogrążyć świat w ciemnościach.  Gra zawiera ciekawą i rozbudowaną mechanikę, którą pokochają wszyscy fani gier fabularnych. Jeżeli jednak nie lubisz przerzucania kości, to nic straconego. Możesz oddać się lekturze, bez konieczności testowania cech.  Usiądź wygodnie w fotelu i przenieś się do świata pełnego przerażających stworów i nieoczywistych wyborów, które doprowadzą Cię do jednego z prawie 30 różnych zakończeń tej historii.  Główne atuty:  książka, która jest jednocześnie grą - czytelnik może decydować, w którym kierunku rozwinie się fabuła gra inspirowana klasykiem literatury: "Drakulą" Brama Stokera  możliwość wyboru 4 różnych postaci, w tych samego Księcia Ciemności  zawiera prawie 30 różnych zakończeń, które zachęcają do wielokrotnych rozgrywek 
Wydawca:
Muduko
79,95

Dostępnych 9 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dracula: Klątwa wampira to interaktywna powieść grozy inspirowana gotyckim dreszczowcem Brama Stokera, w której to TY zadecydujesz, jak potoczą się losy jej bohaterów. W tej obszernej (1000 paragrafów!) grze książkowej możesz wcielić się w jednego z trzech łowców wampirów i spróbować raz na zawsze zwalczyć zło zrodzone w mroźnych Karpatach. Możesz także wcielić się w samego Hrabiego Draculę, by pogrążyć świat w ciemnościach. 

Gra zawiera ciekawą i rozbudowaną mechanikę, którą pokochają wszyscy fani gier fabularnych. Jeżeli jednak nie lubisz przerzucania kości, to nic straconego. Możesz oddać się lekturze, bez konieczności testowania cech. 

Usiądź wygodnie w fotelu i przenieś się do świata pełnego przerażających stworów i nieoczywistych wyborów, które doprowadzą Cię do jednego z prawie 30 różnych zakończeń tej historii. 

Główne atuty: 

  • książka, która jest jednocześnie grą - czytelnik może decydować, w którym kierunku rozwinie się fabuła
  • gra inspirowana klasykiem literatury: "Drakulą" Brama Stokera 
  • możliwość wyboru 4 różnych postaci, w tych samego Księcia Ciemności 
  • zawiera prawie 30 różnych zakończeń, które zachęcają do wielokrotnych rozgrywek 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • książka w miękkiej oprawie, 720 stron
Waga:
300 g

Recenzje

4.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dracula: Klątwa wampiraWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie